ارتباط و هماهنگی در تلگرام (T.me/Ireurpoe)

حواله ارزی

ارسال حواله ارزی به استرالیا ، حواله دلار به استرالیا

ایران اروپا – استرالیا یکی از کشورهای پهناور دنیاست که خود بخشی از قاره اقیانوسیه میباشد، کیفیت زندگی و زیرساخت های شهری در این کشور بسیار بالا بوده و مهاجران بسیاری از بدو کشف و استقلال به این کشور کوچ کرده اند. بزرگترین شهر این کشور سیدنی اما پایتخت آن کانبرا است. آخرین سرشماری در استرالیا نشان میدهد که جمعیت این کشور را تا به امروز 26 میلیون نفر نشان میدهد که برای یک کشور پهناور بسیار کم است. استرالیا یکی از کشورهای توسعه یافته و قدرتمندی است که نرخ حقوق در این کشور بعد از سوئیس در زمره ی بیشترین پرداختی ها در جهان قرار دارد. بخش وسیعی از استرالیا را بیابان ها پوشش میدهند و به همین دلیل این کشور آب و هوای گرم و مربوطی دارد و اکثر روزها هوا گرم است. اقتصاد اصلی کشور استرالیا محصولات کشاورزی است و از جمله آنها میتوان به پنبه، گوشت، نیشکر و غلات اشاره کرد که به کشورهای آمریکا، ژاپن، کره جنوبی، همچنین استرالیا دارای منابع گازی و کانی های بسیاری است . در این مطلب قصد داریم به روش های ارسال حواله ارزی به استرالیا بپردازیم.

تعرفه ارسال حواله های ارزی دلار به استرالیا

ارسال حواله سوئیفت به تمام بانک های استرالیا | از هزار دلار تا 5 هزار دلار | 170 دلار

ارسال حواله سوئیفت به تمام بانک های استرالیا | از 5 هزار دلار تا 8 هزار دلار | 3 درصد

ارسال حواله سوئیفت به تمام بانک های استرالیا | بیش از 8 هزار دلار | 2.5 درصد

ارسال حواله تحویل دستی دلار استرالیا به استرالیا | معادل یا بیش از 5 هزار دلار | 3 درصد

نقد کردن حواله و تحویل در ایران از تمام کشورهای استرالیا | معادل یا بیش از 5 هزار دلار | 7 درصد

————————————————

برای ارسال حواله دلار به استرالیا با ما از طریق واتس اپ یا تلگرام تماس بگیرید

ارسال حواله ارزی به استرالیا

ایرانیان زیادی از گذشته های دور و سالهای اخیر به استرالیا مهاجرت کرده اند، موقعیت‌های کاری فراوان و حقوق و دستمزدهای بالا، مورد توجه فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها و نیروی کار ماهر قرار گرفته است. ایرانیان بعد از انقلاب شروع به مهاجرت کردند این گروه را اغلب اقلیت‌های ارمنی، آشوری، و کلیمی تشکیل می‌دادند. پس از انقلاب، بر تعداد مهاجران ایرانی تبار افزوده شد و متخصصانی از کشورمان زیادی با توجه به شرایط مناسب فراهم آمده در استرالیا برای مهاجران، به آن کشور مهاجرت کردند. از جمله ایرانیان به نام استرالیا میتواند به نبی صالح تاجر ایرانی و مالک کافی شاپ های زنجیره ای گلوریا جینز، علیرضا فغانی داور بین المللی فوتبال نام برد. از جمله بانک های معروف استرالیا که ایرانیان در آن حساب بانکی داشته یا اغلب به آنها حواله ارزی ارسال میکنند میتوان به یو بانک، وستپک بانک، استرالیان بانک و چند مورد دیگر اشاره کرد. ارسال انواع حواله های ارزی به بانک های استرالیا توسط ایران اروپا امکان پذیر است که عبارتند از:

حواله دلار به استرالیا

برای ارسال حواله دلار به استرالیا چند روش مختلف وجود دارد، اولین آنها ارسال حواله بصورت بانکی به یکی از بانک های مورد نظر شماست، در این روش شما برای ارسال حواله نیاز به مشخصات بانکی مقصد که شامل مشخصات مالک حساب یا شرکت، شماره حساب دلاری ، نام بانک ، کد سوئیفت، شرح پرداخت وجه و اطلاعات شعبه مقصد است دارید، ایران اروپا امکان ارسال حواله به تمام بانک های استرالیا نظیر یو بانک، ای ان زد بانک، وستپک بانک، استرالیا بانک، بانک آو ملبورن، سیدنی بانک، آسواید بانک، کامن بانک و …  به صورت حواله ارزی سوئیفت بصورت شخصی و شرکتی را دارد که میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در ایران اروپا در ارتباط باشید.

حواله یورو به استرالیا

همچنین اگر قصد ارسال حواله یورو به استرالیا را دارید میتوانید مانند ارسال حواله یورویی از طریق ایران اروپا به بانک و شماره حساب مورد نظر خود حواله ارزی خود را ارسال کنید، برای ارسال حواله نیاز به مشخصات بانکی مقصد که شامل مشخصات مالک حساب یا شرکت، شماره حساب یورویی ، نام بانک ، کد سوئیفت، شرح پرداخت وجه و اطلاعات شعبه مقصد است دارید. ایران اروپا امکان ارسال حواله به تمام بانک های استرالیا نظیر یو بانک، ای ان زد بانک، وستپک بانک، استرالیا بانک، بانک آو ملبورن، سیدنی بانک، آسواید بانک، کامن بانک و …  به صورت حواله ارزی سوئیفت بصورت شخصی و شرکتی را دارد که میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در ایران اروپا در ارتباط باشید. لیست بانک های  استرالیایی در ویکی پدیا

ارسال حواله ارزی به استرالیا، ارسال حواله دلار به استرالیا ، ارسال حواله دلار استرالیا

حواله وسترن یونیون به استرالیا (حواله شخصی بدون نیاز به افتتاح حساب)

وسترن یونیون از سریع ترین روش های انتقال حواله به سراسر جهان است، این سرویس در اغلب شهرهای استرالیا نیز فعالیت دارد که بسیاری از آنها امکان ارسال و دریافت حواله شخصی را به شما میدهند. چنانچه قصد دریافت سریع حواله بدون نیاز به حساب بانکی بصورت کاملا قانونی را دارید، این امکان توسط ایران اروپا برای شما فراهم شده است که بتوانید حواله ارزی به استرالیا را بصورت  یا دلار آمریکا از سرویس بین المللی وسترن یونیون دریافت کنید.

حواله تحویل دستی در دلار و دلار استرالیا در استرالیا

چنانچه قصد دریافت حوالجات ارزی خود بصورت تحویل دستی در استرالیا را دارید، و قصد دارید خود شخصا این حوالجات را تحویل بگیرید این امکان در شهرهای بزرگ استرالیا، مانند سیدنی، ملبون و مراکز ایالت های استرالیا و … برای ایران اروپا در مبالغ مختلف وجود دارد که بتوان حواله را به شما تحویل دهیم. جهت هماهنگی با پشتیبانی سایت در ارتباط باشید.

ارسال حواله ارزی به استرالیا، ارسال حواله دلار به استرالیا ، ارسال حواله دلار استرالیا

منابع تامین پول

تمام حواله های ارزی به استرالیا توسط ایران اروپا از خود استرالیا تهیه شده و اغلب مربوط به بازرگانان و تجار ایرانی در استرالیا است، و منابع پول بصورت قانونی تهیه شده که هیچ خطری از ابتدا تا انتهای ارسال حواله مشتریان را تهدید نکند.

مشکلات ارسال پول به استرالیا

یکی از مهم‌ترین مسائلی در هنگام انتقال پول از کشوری به کشور دیگر با آن روبرو می‌شویم قوانین مربوط به سقف انتقال وجه و نیز قوانین مالیاتی است. اگر چه برای انتقال پول به استرالیا سقف خاصی در نظر گرفته نشده است اما با این حال باید سعی کرد قوانین دیگری در این رابطه نقض نشود تا دچار مشکل نشویم.

از طرف دیگر برای انتقال مبالغ بالا، برای حواله کردن سقفی وجود دارد که مانع از آن می‌شود که بتوانیم پولی با مبلغ زیاد را یک جا انتقال بدهیم.

همین طور باید در نظر داشته باشیم که کشور استرالیا یک سیستم مالیاتی بسیار سختگیر دارد که تمام مبادلات و نقل و انتقالات مالی را تحت نظر دارد. بنابراین در هنگام جا به جایی و انتقال پول به فرد ساکن در استرالیا باید مسائل مالیاتی را نیز در نظر بگیریم.

از این‌ها گذشته یکی از مسائل پیش روی افراد در ایران مسئله تحریم‌هاست که تحریم‌های سیستم مالی و بانکی را نیز شامل می‌شود. با این حال فعالیت کم و محدودی در این زمینه وجود دارد و باید با احتیاط با آن برخورد کرد. بسیاری از روش‌های انتقال پول که در دنیا بسیار مرسوم و متداول است در ایران محدودیت‌هایی دارد که دست افراد را در انتخاب بهترین و آسان‌ترین راه تا حدودی می‌بندد.

کلام آخر

ارسال حواله ارزی به استرالیا همیشه یکی از پر طرفدار ترین نوع حوالجات ارزی در ایران بوده است، که دلیل آن رابطه ی اقتصادی و فرهنگی بسیار قدرتمند بین دو کشور است. چنانچه قصد ارسال حواله های ارزی به استرالیا را دارید ایران اروپا این زمینه را برای شما فراهم میکند که بتوانید به سرعت و با اطمینان خاطر کامل اقدام به ارسال پول به مقصد این کشور کنید.

برچسب ها: حواله ارزی

صرافی آنلاین ایران اروپا با 17 سال سابقه درخشان در عرصه ارسال حواله ارزی به سراسر دنیا، آماده ارائه سرویس های خود به هموطنان عزیز می باشد.

جهت مشاهده نرخ حواله بروز به تلگرام ما بپیوندید عضویت در کانال تلگرام

خبرنامه

برای آخرین اخبار و مقالات ما ثبت نام کنید. ما به شما نامه های ناخواسته نمی دهیم

2022© تمامی حقوق برای این سایت متعلق به ایران اروپا و محفوظ است.

تماس در تلگرام تماس در واتس اپ

ارتباط و هماهنگی در تلگرام (T.me/Ireurpoe)