حواله دلار استرالیا

صرافی آنلاین ایران اروپا، امکان ارسال حواله دلار استرالیا به تمام بانک های کشور استرالیا که قابلیت دریافت دلار استرالیا در حساب های مقصد را برای هموطنان گرامی میسر میکنند دارد و همچنین ارسال حواله نقدی و حواله از استرالیا به ایران برای انتقال به اقوام و دریافت ریال در ایران نیز امکان پذیر است. ارسال حواله دلار استرالیا به حساب شخصی، حواله دلار استرالیا به حساب شرکتی ، حواله سوئیفت و … توسط ایران اروپا امکان پذیر است.

قیمت حواله دلار استرالیا

قیمت امروز حواله دلار استرالیا

(38,650 تومان) است

حواله دلار استرالیا (نرخ حواله دلار استرالیا، قیمت حواله دلار استرالیا)

حواله دلار به استرالیا ، حواله ارزی دلار استرالیا ، حواله ی ارزی دلار استرالیا ، ارسال حواله سوئیفت دلار استرالیا

حواله دلار استرالیا یا حواله ارزی دلار استرالیا یک نوع روش انتقال پول به حساب های بانک های استرالیایی چه به نام شخص و چه به نام شرکت ها می‌باشد. به دلیل محدودیت های موجود پس از وقوع تحریم ها امکان انتقال حواله دلار استرالیا بصورت مستقیم از ایران به کشورهای دیگر وجود ندارد و معمولا بصورت غیر مستقیم انجام می‌شود. 

حواله ارزی در لغت به معنای یک نوع درخواست برای انتقال پول بین بانک یا موسسه های مالی خارجی میباشد که با دستور پرداخت از طرف بانک مبدا صادر شده و با ذکر دلیل پرداخت بعد از بررسی به حساب بانکی شخص یا شرکت گیرنده در بانک مقصد واریز می‌شود. در طول چند سال اخیر به لیست تراکنش بانک های مختلف جهان اضافه شده و از طریق آن می توان به سادگی با هر فردی در هر جای دنیا، مبادلات ارزی انجام داد. برای انجام حواله‌ دلار استرالیا یا حواله ارزی دلار استرالیا ایران اروپا در این مسیر کنار شماست.

برای ارسال حواله ارزی به استرالیا شما باید از جزئیات ارسال حواله اطلاع داشته باشید، مواردی که یک حواله ارزی را تشکیل میدهند تا شما بتوانید حواله خود را به هر یک از بانک های استرالیایی ارسال کنید، این موارد عبارتند از: نام بانک مقصد، آدرس بانک مقصد، حساب بانکی مقصد (IBAN) – کد سوئیفت حساب بانک مقصد (Swift) – روتینگ نامبر (Routting number) این کد برای حواله هایی که به مقصد استرالیا انجام می‌شوند مورد نیاز است و معمولا روی برگه چک، اینترنت بانک قابل مشاهده است. از موارد دیگر میشود به دلیل پرداخت یا Purpose of Payment اشاره کرد. در صورتی که قصد ارسال حواله یورو و یا حواله دلار دارید به این لینک مراجعه کنید.

AUD مخفف دلار استرالیا است که واحد پول رسمی استرالیا است. با نماد “$” یا گاهی اوقات “A$” نشان داده می شود تا آن را از سایر ارزهای دلاری مانند دلار ایالات متحده (USD) متمایز کند. AUD بیشتر به 100 واحد کوچکتر به نام سنت تقسیم می شود که سکه ها در عیارهای 1، 5، 10 و 25 سنت و اسکناس های کاغذی در عناوین 5، 10، 20، 50 و 100 دلار موجود است.

حواله دلار استرالیا توسط بانک استرالیا، که بانک مرکزی استرالیا است، صادر و تنظیم می شود. مانند بسیاری از ارزهای دیگر، ارزش AUD بر اساس عوامل مختلف اقتصادی مانند نرخ بهره، تورم، تراز تجاری و تحولات ژئوپلیتیکی در معرض نوسانات است.

استرالیا یکی از اقتصادهای توسعه یافته جهان با طیف متنوعی از صنایع از جمله منابع طبیعی، تولید و خدمات است. دلار استرالیا به طور گسترده ای در تجارت بین المللی، سرمایه گذاری و تراکنش های مالی استفاده می شود و آن را به یک ارز مهم در صحنه جهانی تبدیل می کند. حواله دلار استرالیا

به عنوان یک ارز کالایی، ارزش AUD تحت تأثیر نوسانات قیمت کالاها، به ویژه منابع طبیعی است، که استرالیا صادرکننده مهم آن است. در نتیجه، تغییرات قیمت کالاها اغلب بر نرخ ارز دلار استرالیا تأثیر می گذارد.

به طور کلی، دلار استرالیا و حواله دلار استرالیا نقش مهمی در اقتصاد استرالیا ایفا می کند و تأثیر قابل توجهی بر روابط تجاری و اقتصادی با سایر کشورهای جهان دارد. نرخ تبدیل آن نسبت به سایر ارزها توسط بازار ارز تعیین می شود، جایی که ارزها توسط افراد، مشاغل و موسسات مالی خرید و فروش می شوند.

حواله دلار استرالیا به بانک ANZ Bank استرالیا ، حواله دلار استرالیا ، حواله دلار به استرالیا ، حواله دلار استرالیا به بانک استرالیا و نیوزلند از ایران

ارسال حواله ارزی و مشاوره درباره ارسال یا دریافت

ایران اروپا ، حواله دلار ، حواله یورو ، حواله ارزی ، حواله دلار آمریکا ، حواله یورو به اروپا

انواع حواله دلار استرالیا

روش های ارسال انواع حواله دلار به استرالیا

برای ارسال حواله دلار استرالیا به بانک ها و یا موسسات بانکی این کشور انواع مختلفی وجود دارد که می‌توانید از طریق ایران اروپا با اتکا به این روش ها حواله ارزی خود را بدون مشکل ارسال کنید.

از انواع روش های حواله دلار استرالیا را میتوان به حواله از طریق سوئیف بانکی یا TT ، حواله وسترن یونیون بصورت شخص و شرکتی و حواله‌دلار بصورت تحویل دستی اشاره کرد.

همچنین غیر از موارد ذکر شده، حواله های مانیگرام و شرکت های واسط که با توجه به کشور مقصد متفاوت و ارزان تر است نیز توسط ایران اروپا قابل انجام می‌باشد.

حواله دلار استرالیا

ارسال حواله دلار استرالیا - شرکتی

ایران اروپا این امکان را برای شما فراهم میکند تا بتوانید به راحتی و در زمان بسیار کم به واسطه ی سرویس سوئیفت حواله دلار استرالیا خود را به بانک مورد نظر ارسال کنید.

حواله دلار استرالیا

ارسال حواله دلار استرالیا - شخصی

گاها گیرنده ی شما سرویس حواله ارزی شما یک فرد حقیقی است که در ایران اروپا این امکان را برای شما فراهم کرده است با استفاده از سرویس سوئیفت این حواله را نیز انجام دهید.

حواله دلار استرالیا

ارسال حواله دلار استرالیا نقدی

اگر گیرنده شما، حال به هر دلیلی امکان دریافت از طریق بانک را نداشت امکان ارسال حواله برای ایشان از طریق سرویس های ارسال سریع پول در ایران اروپا میسر میباشد.

حواله دلار استرالیا

ارسال حواله دلار به استرالیا اکسپرس

اگر گیرنده شما به هر دلیلی هیچ یک از امکان دریافت هیچکدام از موارد بالا را نداشت، ایران اروپا به شما کمک میکند تا از طریق سرویس حواله اکسپرس پول را به کشور مقصد ارسال کنید.

تعرفه/ کارمزد ارسال حواله دلار استرالیا

اطلاعات درباره استرالیا و بانک های استرالیایی

ایران اروپا امکان ارسال حواله‌ی دلار به تمام کشورهای دنیا که این واحد پولی در آنجا وجود داشته باشد. و تمام حساب های یورویی شما در سرار دنیا را دارد

خلاصه ای از کشور استرالیا

استرالیا، که اغلب به عنوان “سرزمین پایین زیر” شناخته می شود، کشوری وسیع و متنوع است که با مناظر خیره کننده، حیات وحش منحصر به فرد و میراث فرهنگی غنی، تخیل را مجذوب خود می کند. استرالیا که در نیمکره جنوبی قرار دارد، ششمین کشور بزرگ جهان است که یک قاره کامل را در بر می گیرد. با جمعیتی که به گرمی و شهرت به زندگی آرام شهرت دارد، مکانی است که جایگاه ویژه ای در قلب بسیاری دارد. حواله دلار استرالیا

جغرافیا و منظر

جغرافیای استرالیا به همان اندازه متنوع است که نفس گیر است. این کشور دارای طیف گسترده ای از اکوسیستم ها، از جنگل های بارانی سرسبز تا بیابان های خشک است. منطقه معروف Outback، یک فضای داخلی وسیع و خشک، به دلیل زیبایی و انزوا شدیدش شناخته شده است، در حالی که مناطق ساحلی سواحل زیبا و شهرهای پر جنب و جوش را ارائه می دهند. استرالیا توسط اقیانوس هند و اقیانوس آرام احاطه شده است و یک خط ساحلی خیره کننده با بیش از 10000 ساحل ایجاد می کند.

حیات وحش

یکی از نمادین ترین ویژگی های استرالیا حیات وحش منحصر به فرد آن است. این کشور محل زندگی انبوهی از گونه ها است که در هیچ کجای دنیا یافت نمی شوند. کانگوروها، کوالاها، وومبت ها و شیطان بدنام تاسمانی تنها چند نمونه از موجودات خارق العاده ای هستند که استرالیا را خانه می نامند. دیواره بزرگ مرجانی، در سواحل کوئینزلند، بزرگترین سیستم صخره‌های مرجانی جهان است و مملو از جانداران دریایی، از جمله ماهی‌های رنگارنگ، کوسه‌ها و لاک‌پشت‌های دریایی است.

فرهنگ و جامعه

جامعه چند فرهنگی استرالیا تاریخچه مهاجرت و میراث بومیان آن را منعکس می کند. مردم بومی استرالیا که به نام استرالیایی های بومی شناخته می شوند، سابقه ای به ده ها هزار سال قبل دارند، با سنت های غنی و ارتباطات عمیق با این سرزمین. جمعیت متنوع استرالیا متشکل از افرادی با پیشینه ها و فرهنگ های مختلف است که به ایجاد جامعه ای پویا و پویا کمک می کنند. انگلیسی زبان اصلی است، اما طیف وسیعی از لهجه‌ها و زبان‌ها را می‌شنوید که نشان‌دهنده جوامع متنوع مهاجران این کشور است.

شهرهای استرالیا

استرالیا دارای چندین شهر مشهور جهانی است که هر کدام ویژگی منحصر به فرد خود را دارند. سیدنی با خانه اپرای نمادین سیدنی و پل هاربر، یک کلان شهر شلوغ است که به خاطر بندر خیره کننده و صحنه هنری پر جنب و جوشش معروف است. ملبورن به‌خاطر فرهنگ قهوه، محله‌های متنوع، و رویدادهای فرهنگی شهرت دارد. بریزبن، پرث و آدلاید جذابیت منحصر به فرد خود را ارائه می دهند و پایتخت این کشور، کانبرا، مرکز اهمیت سیاسی و فرهنگی است.

گردشگری و فعالیت ها

گردشگری بخش مهمی از اقتصاد استرالیا است و درک دلیل آن آسان است. این کشور طیف گسترده‌ای از فعالیت‌های فضای باز، از موج‌سواری در ساحل طلایی گرفته تا پیاده‌روی در کوه‌های آبی را ارائه می‌دهد. مناظر متنوع استرالیا فرصت هایی را برای علاقه مندان به حیات وحش، جویندگان ماجراجویی و عاشقان ساحل فراهم می کند. این کشور همچنین دارای پارک‌های ملی متعددی است که به بازدیدکنندگان این فرصت را می‌دهد تا مناطق بیابانی بکر را کشف کنند.

اقلیم

استرالیا با توجه به وسعتش، آب و هوای متنوعی از گرمسیری در شمال تا معتدل در جنوب را تجربه می کند. فصل‌ها برخلاف فصل‌های نیمکره شمالی است، تابستان از دسامبر تا فوریه و زمستان از ژوئن تا آگوست رخ می‌دهد. آب و هوا در سراسر کشور متفاوت است، بنابراین مسافران می توانند همه چیز را از گرمای خشک Outback گرفته تا آب و هوای معتدل مناطق ساحلی تجربه کنند.

در پایان، استرالیا سرزمین تضادها است، جایی که زیبایی طبیعی و مدرنیته در کنار هم قرار دارند. چه در حال کاوش در بیابان‌های وسیع Outback باشید، چه غواصی در دیواره مرجانی بزرگ یا قدم زدن در خیابان‌های پر جنب و جوش شهرهایش، استرالیا چیزی برای همه دارد. این مکانی است که در آن تاریخ باستانی این سرزمین با پویایی فرهنگ معاصر روبرو می شود و آن را به مقصدی تبدیل می کند که مانند هیچ دیگری نیست.

1. ایا برای انتقال پول از ایران به استرالیا باید مالیات بدهیم؟

بله. انتقال پول به کشور استرالیا با هر هدفی که باشد مشمول مالیات است.

2. مدت زمان واریز به حساب بعد از تسویه در ایران؟

بسته به روشی که انتخاب می‌شود بین چند ساعت یا ۳- ۴ روز کاری

3. سقف انتقال وجه به استرالیا چقدر است؟

خیر هیچ سقفی وجود ندارد، فقط باید مطابق با قوانین دولت باشد اما بصورت معمول میتوانید تا 10 هزار دلار استرالیا دریافت کنید.

4. کارمزد انتقال وجه چقدر است؟

کارمزد انتقال وجه به استرالیا بستگی به نوع انتقال دارد.

بانک های استرالیا

بانک های استرالیایی (بانک هایی که در داخل خاک استرالیا تاسیس شده اند و طی سالیان زیاد چه بصورت خصوصی و چه دولتی ارائه خدمات بانکی و مالی به مردم استرالیا و ساکنین استرالیا داده اند.) بانک های خارجی (بانک هایی که معمولا شعبه ای از بانک های معروف سراسردنیا هستند که در کشور استرالیا به ساکنین خدمات بانکی و مالی ارائه می کنند.) از مهم ترین بانک های استرالیایی به بانک ملی استرالیا (nab) ، Commonwealth ، ANZ ،Westpac ،Bankwest ،Bank of Queensland و… می توان اشاره کرد. دراین بخش به معرفی تعدادی از مهم ترین بانک های استرالیا می پردازیم.

1. بانک مشترک المنافع استرالیا (CBA):
– Commonwealth Bank بزرگترین بانک استرالیا از نظر ارزش بازار و یکی از بزرگترین بانک ها در نیمکره جنوبی است. طیف گسترده ای از خدمات بانکی و مالی از جمله بانکداری خرد، بانکداری تجاری، مدیریت ثروت و بیمه را ارائه می دهد. CBA دارای شعبه و شبکه ATM گسترده در سراسر کشور است. حواله دلار استرالیا

2. Westpac Banking Corporation:
– Westpac یکی از قدیمی ترین و بزرگترین بانک های استرالیا است. خدمات بانکی و مالی را به افراد، مشاغل و مشتریان سازمانی ارائه می دهد. Westpac محصولات مختلفی از جمله وام های شخصی و تجاری، کارت های اعتباری و خدمات مدیریت ثروت را ارائه می دهد.

3. گروه بانکی استرالیا و نیوزلند (ANZ):
– ANZ یکی از بانک های بزرگ استرالیا با حضور چشمگیر در منطقه آسیا و اقیانوسیه است. این بانک خدمات بانکی خرده فروشی، تجاری و نهادی را ارائه می دهد. ANZ طیف گسترده ای از محصولات مالی از جمله حساب های پس انداز، وام مسکن و خدمات سرمایه گذاری را ارائه می دهد.

4. بانک ملی استرالیا (NAB):
– NAB یکی دیگر از بانک های برجسته در استرالیا است که خدمات بانکی خرده فروشی و تجاری و همچنین مدیریت ثروت و بیمه را ارائه می دهد. این شرکت در نیوزلند و بازارهای مختلف بین المللی دیگر حضور قوی دارد. حواله دلار استرالیا

5. گروه Macquarie:
– Macquarie Group یک ارائه دهنده خدمات مالی متنوع است که در بانکداری، مشاوره مالی، مدیریت دارایی و بانکداری سرمایه گذاری تخصص دارد. این شرکت به دلیل تخصص خود در سرمایه گذاری در زیرساخت ها و انرژی شناخته شده است. در حالی که Macquarie در مقیاس جهانی فعالیت می کند، مقر اصلی آن در سیدنی، استرالیا است.حواله دلار استرالیا

حواله دلار استرالیا این بانک‌ها نقش مهمی در سیستم مالی استرالیا دارند و به طیف وسیعی از مشتریان، از افراد گرفته تا شرکت‌های بزرگ خدمات ارائه می‌کنند. آنها طیف گسترده ای از محصولات و خدمات مالی، از جمله حساب های پس انداز و تراکنش، وام، کارت های اعتباری، مدیریت ثروت و بانکداری سرمایه گذاری را ارائه می دهند. علاوه بر این، هر یک از این بانک ها حضور بین المللی قابل توجهی دارند و به ثبات و رشد اقتصادی استرالیا کمک می کنند.

دانستی های ارسال حواله‌ی دلار استرالیا

قبل از ارسال حواله‌ی دلار استرالیا لطفا این بخش را با دقت مطالعه کنید تا بهترین روش برای ارسال حواله را خود شما انتخاب کنید.

حواله دلار استرالیا

کد سوئیفت Swift

سوئیفت یا Swift یک انجمن تعاونی غیرانتفاعی است که در ماه مهٔ ۱۹۷۳ میلادی توسط ۲۳۹ بانک از پانزده کشور اروپایی و آمریکای شمالی راه‌اندازی گردید و هدف از آن جایگزینی روش‌های ارتباطی غیر استاندارد کاغذی بود. برای ارسال حواله های ارزی بین بانکی نیاز است حتما کد سوئیفت مقصد ارائه شود. در حال حاضر کد سوئیفت یکی از پیش نیاز های ارسال حواله TT میباشد.

حواله دلار استرالیا

شماره حساب بین المللی IBAN

آی بن یا به انگلیسی IBAN مخفف International Bank account Number شماره حساب بانکی بین المللی است که هدف از ایجاد آن ابتدا گسترش فعالیت در اروپا بود اما از سال 2007 کشورهای دیگری از سراسر جهان به تدریج عضو حوزه IBAN شدند. آی بن یک شماره است که حداکثر 34 کاراکتر دارد و در ابتدا نام کشور مقصد با دو حرف مشخص شده است.

حواله دلار استرالیا

نحوه تامین ارز برای حواله ارزی شرکتی

تمام منابع ارزی خارجی برای انجام حوالهجات توسط ایران اروپا تامین شده و در زمان ارسال درخواست انتقال از طریق سوئیفت هیچ خطری مشتریان را جهت مسدود شدن حواله تهدید نمیکند.

حواله دلار استرالیا

نحوه تامین ارز برای حواله ارزی شخص حقیقی

همانطور که در نحوه ی تامین ارز برای شرکت اشاره کردیم در ارسال حواله از طریق روش TT برای فرد حقیقی نیز هیچ خطری مشتریان را جهت مسدود شدن حواله تهدید نمیکند.

حواله دلار استرالیا

گستردگی شبکه بانکی

امکان ارسال حواله از طرف ایران اروپا به تمام کشورهایی که امکان دریافت وجوه دلاری داشته باشند و دلار در آن کشور یک واحد پولی رسمی شناخته شود وجود دارد و به تمام بانک ها با ایران شرایط امکان ارسال حواله وجود دارد.

حواله دلار استرالیا

دریافت حواله

امکان دریافت حواله از تمام حساب های دلاری که کشورهای سراسر دنیا باشد وجود دارد، اما با توجه به درخواست های بیشمار هموطنان قبل از انجام حواله از مبدا اطلاعات بانک و حساب مورد نظر را با صورتحساب بانکی برای ما ارسال بفرمایید.

سوالات متداول ارسال حواله دلار استرالیا

در این بخش میتوانید سوالات پر تکرار مشتریان ایران اروپا را در ارتباط با ارسال حواله‌ی دلار استرالیا مطالعه کنید.

1. ارسال حواله دلار استرالیا از مقصد چقدر زمان بر است؟

بطور کلی ارسال حواله دلار از طریق روش TT یا همان حواله سوئیفت تقریبا 1 روز کاری زمان بر است و سپس شما رسید ارسال را از ایران حواله دریافت خواهید کرد.

2. حواله چه زمان به حساب مقصد واریز خواهد شد؟

واریز حواله ارسال شده از طرف ایران اروپاطبق قوانین بانکداری بین المللی و سوئیفت 3-4 روز کاری زمان بر است، به ندرت پیش آمده که این مدت زمان به 7 روز نیز افزایش پیدا کرده است.

3. کارمزد حواله سوئیفت چقدر است؟

کارمزد حواله سوئیفت بطور کلی برای حواله شرکتی بین 2-3 درصد کل مبلغ ارسالی و برای حواله شخصی 3-5 درصد به همراه یک مبلغ کارمزد ثابت بانکی متغیر است.

4. مالیات شامل کارمزد حواله میشود؟

خیر هیچگونه مالیاتی در هنگام ارسال شامل فرستنده نخواهد شد.

5- تفاوت حواله شخصی و شرکتی در چیست؟

در هنگام ارسال حواله ی شخصی و شرکتی اطلاعاتی که در ابتدای کار به ایران اروپا ارسال میکنید بسیار حائز اهمیت است به همین دلیل مدارک مورد نیاز برای ارسال حواله در حواله متنوع است.

6- تفاوت حواله سوئیفت و وسترن یونیون در چیست؟

حواله سوئیفت یک نوع حواله ارزی بین بانکی است که مدت زمان آن زیاد و کارمزد کمتری دارد. اما حواله ی وسترن یونیون یک نوع حواله شخص به شخص است که بعد از در دست داشتن رسید گیرنده میتواند به سرعت پول خود را از تمام شعب وسترن یونیون در کشور مقصد دریافت کند.

7. آیا می توانید سریعتر کار کنید؟

امکان ارسال حواله های ارزی از طریق حواله سوئیفت خیر اما اگر قصد ارسال سریعتر دارید میتوانید حواله وسترن یونیون را انتخاب کنید.

8. آیا ارسال حواله بانکی از بانک های ایرانی امکان پذیر است؟

خیر – امکان ارسال حواله ارزی از ایران به دلیل تحریم ها وجود ندارد.

9. برای ارسال حواله ارزی چطور وجه را بصورت ریالی یا ارزی باید پرداخت کنیم؟

برای ارسال حواله ارزی شما باید حواله را بصورت ریالی با مجموعه ایران حواله تسویه کنید. تامین ارز در خارج از ایران به عهده ما میباشد.

10. امکان شارژ مسترکارت یا ویزا کارت توسط ایران حواله وجود دارد؟

بله در صورتی که کارت شما دارای حساب بین المللی باشد امکان شارژ حساب کارت شما وجود دارد.

11.به کدام بانک ها میشود حواله ارسال کرد؟

به تمامی بانک هایی که شماره حساب بین المللی IBAN و کد سوئیفت داشته باشند امکان ارسال حواله وجود دارد.

12. از کجا شروع کنیم؟

برای ارسال حواله ارزی خود ابتدا از طریق تلگرام یا روش های ارتباطی در چت آنلاین با همکاران ما در ارتباط باشید.

صرافی آنلاین ایران اروپا با بیش از 20 سال سابقه (1384) درخشان در عرصه ارسال حواله ارزی به سراسر دنیا، آماده ارائه سرویس های خود به هموطنان عزیز می باشد.

قیمت های بروز حواله ارزی 1403

جهت مشاهده نرخ حواله بروز به تلگرام ما بپیوندید عضویت در کانال تلگرام

2024© تمامی حقوق متعلق به ایران اروپا و محفوظ است. IRX

ارسال حواله و مشاوره

+1 601 691 4188

تماس در تلگرام تماس در واتس اپ