حواله وسترن یونیون

به کمک ایران اروپا میتوانید از شناخته شده ترین و سریعترین سرویس حواله پول در دنیا یعنی وسترن یونیون استفاده کرده و برای انتقال پول جهت تجارت و یا ارسال پول برای دوستان یا عزیزانتان در خارج از ایران بصورت کاملا قانونی اقدام کنید.

ارسال و دریافت وسترن یونیون

دریافت و نقد کرد حواله وسترن یونیون ، ارسال حواله وسترن یونیون

وسترن یونیون یا به انگلیسی Western Union یک شرکت آمریکایی با بیش از 500 هزار شعبه در سراسر دنیاست که عمده فعالیت آن به نقل و انتقالات مالی و بصورت ویژه ارسال حواله های شخصی در کمتر از یک دقیقه است. این شرکت 1851 فعالیت خود را در آمریکا آغاز کرد و در حال حاضر با گسترش فعالیت خود به سایر کشورها بصورت رسمی در 200 کشور دنیا فعالیت میکند.
وسترن یونیون در ابتدا از طریق بانک ها ارائه میشد و سپس به واسطه ی فراگیر شدن آن در برخی از کشورها حتی از طریق فروشگاه ها و شعب رسمی خود نیز به فعالیت خود را گسترش داد. نحوه ی انجام کار در وسترن یونیون بصورت حواله ی یک فرد حقیقی به فرد حقیقی است و فرستنده با مراجعه به شعب وسترن یونیون با ارائه مدرک شناسایی میتواند حواله خود را در زمان بسیار کمی ارسال کند، گیرنده نیز با دریافت رسید از فرستنده که حاوی یک کد ارسال میباشد با مراجعه به شعب وسترن یونیون در مقصد میتوانید حواله را یا بصورت ارز محلی یا ارز انتخاب شده در زمان ارسال دریافت کند.
برای استفاده از این سرویس نیازی به داشتن حساب بانکی نیست و فرد میتواند فقط با ارائه مشخصات شناسائی خود اقدام به ارسال حواله کند، لازم به ذکر است که شهروندان ایرانی امکان ارسال و دریافت حواله را ندارند و این کار باید بصورت غیر مستقیم انجام شود، در صورتی که قصد دریافت و ارسال حواله به خارج از ایران را دارید میتوانید به کمک ایران اروپا از این خدمات استفاده کنید.

ارسال حواله ارزی و مشاوره درباره ارسال یا دریافت

ایران اروپا ، وسترن یونیون ، ارسال و دریافت حواله وسترن یونیون

وسترن یونیون در ایران

ارسال و دریافت حواله وسترن یونیون در ایران چگونه انجام میشود؟

به دلیل عدم ارتباط بانک های ایرانی با بانک های بین المللی و موسسه های مالی نظیر هیچکدام از خدمات بانک های ایران قادر به ارائه خدمات وسترن یونیون برای شهروندان ایرانی نیستند و این امکان حتی در کشورهای خارجی نیز برای ایرانیان امکان نقد کردن و ارسال کردن ندارد.

برای دریافت حواله ارزی میتوانید از خدمات ایران اروپا در این زمینه بهره ببرید و همچنین میتوانید برای ارسال حواله های وسترن‌یونیون خود به کمک ایران اروپا دسترسی کامل به خدمات این شرکت داشته باشید.

وسترن یونیون

دریافت وسترن یونیون

برای دریافت میتوانید با استفاده از خدمات ایران اروپا بعد از انجام هماهنگی های لازم اطلاعات گیرنده را دریافت کرده و به فرد ارسال کننده تحویل دهید. پس از 48 الی 72 ساعت زمان میبرد تا حواله شما نقد شده و با شما تسویه شود.

وسترن یونیون

ارسال وسترن یونیون

ارسال حواله‌ی Western Union به خارج از ایران از کشورمان بصورت مستقیم امکان پذیر نیست، برای استفاده از خدمات ارسال حواله وسترن‌یونیون میتوانید از طریق ایران اروپا اقدام به ارسال انواع وجوه ارزی خود کنند.

تعرفه و نرخ ارسال حواله

کارمزد نقد کردن / دریافت حواله

دانستی های وسترن یونیون

قبل از انجام وسترن یونیون لطفا این بخش را با دقت مطالعه کنید تا بهترین روش برای ارسال حواله را خود شما انتخاب کنید.

وسترن یونیون

بدون نیاز به حساب بانکی

ارسال حواله Western Union بدون نیاز به حساب بانکی امکان پذیر است و پیش نیاز آن فقط اطلاعات حقیقی شخص فرستنده در مبدا و شخص گیرنده در مقصد است.

وسترن یونیون

سریع ترین روش ارسال پول در دنیا

میتوان گفت سریعترین روش انقتال پول در دنیا Western Union است که البته محدودیت دارد و این محدودیت به دلیل قوانین پولشویی توسط بانک جهانی وضع شده است

وسترن یونیون

گستردگی شعب

در حال حاضر Western Union در بیش از 200 کشور جهان در حال فعالیت میباشد و از خدمات این شرکت میتوانید در سراسر جهان استفاده کنید. در برخی از کشورها قابلیت دریافت از طریق اپلیکیشن بانک یا سوپرمارکت ها نیز امکان پذیر است.

وسترن یونیون

امکان لغو و عودت حواله

در صورتی که توسط ایران اروپا، اقدام به ارسال Western Union کنید، حال به هر دلیل در صورت درخواست شما امکان عودت و بازگشت وجه نیز توسط ما وجود دارد که در طول 14 روز حواله کنسل شده و عودت داده میشود.

وسترن یونیون

کارمزد ارسال

کارمزد حواله Western Union در زمان ارسال به عهده‌ فرد ارسال کننده‌ی حواله است و فرد گیرنده نیازی به پرداخت هیچ مبلغی توسط گیرنده نیست، لذا تقاضای پول از گیرنده در زمان ارسال حواله بی اساس است.

وسترن یونیون

تحویل ارز

به دلیل گستردگی شعب Western Union تحویل ارز محلی در مقصد امکان پذیر است، اما باید توجه داشته باشید در هنگام ارسال در حواله نوع ارز ذکر شده باشد و کشور مقصد نیز توانایی تحویل ارز را داشته باشد.

آماده ارسال حواله خود هستید؟

روش های ارتباط با کارشناسان بخش حواله و پشتیبانی

برای تماس با کارشناسان مجموعه ایران اروپا لطفا از طریق یکی از روش های ارتباطی موجود در سایت یا ارتباط از طریق تلگرام اقدام بفرمایید.

سوالات متداول وسترن یونیون

در این بخش میتوانید سوالات پر تکرار مشتریان ایران اروپا را در ارتباط با ارسال یا دریافت وسترن یونیون مطالعه کنید.

1. ارسال حواله وسترن یونیون از مقصد چقدر زمان بر است؟

بطور کلی ارسال حواله به کمتر از 10 دقیقه زمان نیاز دارد. این زمان در هنگام استفاده از اپلیکیشن وسترن‌یونیون به چند دقیقه کاهش پیدا میکند.

2. چه زمان گیرنده میتواند حواله را دریافت کند؟

در اینجا صحبت اگر از شهروندان خارجی باشد، با توجه به در لحظه امکان برداشت وجود دارد. اما اگر هموطنان در ایران این پروسه 48 – 72 ساعت زمان برخواهد بود تا پول برای آنها نقد شود.

3. کد MTCN چیست؟

کد MTCN یک عدد 10 رقمی است که روی برگه ی رسید درج شده است و با ارائه آن به بانک و شعب وسترن یونیون گیرنده قادر خواهد بود پول را دریافت کند در غیراینصورت امکان دریافت وجود نخواهد داشت.

4. مالیات شامل این سرویس میشود؟

خیر هیچگونه مالیاتی در هنگام ارسال شامل فرستنده نخواهد شد.

5- تفاوت وسترن یونیون و پی پال در چیست؟

اگرچه هر دو سرویس های پرداخت هستند اما پی پال سرویس آنلاین کیف پول ارزی است و برای نقد کردن آن زمان و انرژی زیاد باید صرف کنید در صورتی که  وسترن‌یونیون در کمتر از چند روزن بدون بلاک شدن موجودی در گردش نقد میشود.

6- تفاوت حواله سوئیفت و وسترن یونیون در چیست؟

حواله سوئیفت یک نوع حواله ارزی بین بانکی است که مدت زمان آن زیاد و کارمزد کمتری دارد. اما حواله ی وسترن یونیون یک نوع حواله شخص به شخص است که بعد از در دست داشتن رسید گیرنده میتواند به سرعت پول خود را از تمام شعب وسترن یونیون در کشور مقصد دریافت کند.

7. آیا می توانید سریعتر کار کنید؟

به دلیل وجود تحریم ها و همینطور دریافت مبالغ مختلف امکان انجام سریعتر وسترن یونیون سریعتر از 48 ساعت امکان پذیر نیست

8. زمان نقد کردن و تسویه با ما در ایران چقدر است؟

48 الی 72 ساعت پس از نقد شدن حواله شما ، مبلغ شما به نرخ دلار بازار نقد شده و به حساب شما در ایران واریز میشود

9. در زمان ارسال باید به شما وجوه ارزی تحویل دهیم یا امکان پرداخت ریالی نیست وجود دارد؟

ایران اروپا به هیچ عنوان امکان دریافت اسکناس و وجوه ارزی اعم از دلار و یورو را ندارد.

10. امکان ارسال وسترن یونیون به حساب بانکی وجود دارد؟

بله در برخی از کشورها امکان ارسال حواله به حساب بانکی، یا دبیت کارت وجود دارد.

11. کارمزد ارسال حواله از ایران چگونه محاسبه میشود؟

برای ارسال حواله از ایران و مشاهده قیمت کارمزد سایت با همکاران ما در تماس باشید.

12. از کجا شروع کنیم؟

برای ارسال حواله ارزی خود ابتدا از طریق تلگرام یا روش های ارتباطی در چت آنلاین با همکاران ما در ارتباط باشید.

صرافی آنلاین ایران اروپا با بیش از 18 سال سابقه (1384) درخشان در عرصه ارسال حواله ارزی به سراسر دنیا، آماده ارائه سرویس های خود به هموطنان عزیز می باشد.

قیمت های بروز حواله ارزی 1403

جهت مشاهده نرخ حواله بروز به تلگرام ما بپیوندید عضویت در کانال تلگرام

2024© تمامی حقوق متعلق به ایران اروپا و محفوظ است. IRX

ارسال حواله و مشاوره

+1 601 691 4188

تماس در تلگرام تماس در واتس اپ