ارتباط و هماهنگی در تلگرام (T.me/Ireurpoe)

حواله ارزی

ارسال حواله ارزی به امارات ، حواله درهم به امارات

ایران اروپا – امارات همسایه ایران در جنوب خلیج فارس از دیرباز میزبان همسایگان شمالی خود بود و از زمان شروع پیشرفت این کشور و تبدیل شدن آن به دومین اقتصاد بزرگ در بین کشورهای عربی این کشور همواره ایرانیان در این سرزمین به فعالیت های اقتصادی میپرداختند، امارات متحده ی عربی که به اختصار امارات نیز نامیده میشود به دلیل شرایط خاص جغرافیایی که جز یکی از مقاصدی است که به دلیل وجود شرکت های بین المللی بسیار زیاد مورد توجه ایرانیان قرار دارد، جمعیت امارات در سال 2015 حدود 9.2 میلیون نفر تخمین زده شد که بخشی از این جمعیت را مهاجران کشورهای همسایه و آسیای شرقی تشکیل میدهد. اقتصاد امارات به شدت به نفت وابسته بوده اما با توجه به سرمایه گذاری های انجام شده توسط دولت این کشور سعی در کمتر کردن این وابستگی با ایجاد شرکت های بین المللی برای احقاق این هدف بسیار موفق عمل کرده و در حال حاضر یکی از نمونه های بارز این دور اندیشی و بینش اقتصادی تشکیل دو مورد از بهترین خطوط هواپیمایی جهان و تبدیل دبی به یکی از نقاط ترانزیت در خاورمیانه است. در این مطلب قصد داریم به روش های ارسال حواله ارزی به امارات بپردازیم.

تعرفه ارسال حواله های ارزی درهم به امارات

ارسال حواله سوئیفت | به تمام بانک های امارات شخصی و شرکتی | از هزار دلار تا 5 هزار دلار | 170 دلار

ارسال حواله سوئیفت | به تمام بانک های امارات شخصی و شرکتی | از 5 هزار دلار تا 8 هزار دلار | 3 درصد

ارسال حواله سوئیفت | به تمام بانک های امارات شخصی و شرکتی | بیش از 8 هزار دلار | 2.5 درصد

ارسال حواله تحویل دستی امارات | تحویل شخصی در امارات | معادل یا بیش از 5 هزار دلار | 2 درصد

نقد کردن حواله و تحویل در ایران از امارات | معادل یا بیش از 5 هزار دلار | 4 درصد

————————————————

برای ارسال حواله درهم به امارات با ما از طریق واتس اپ یا تلگرام تماس بگیرید

ارسال حواله ارزی به امارات ، ایران اروپا ،حواله دلار ، حواله یورو ، حواله درهم

ارسال حواله ارزی به امارات

ایرانیان بسیاری از گذشته در حال فعالیت تجاری و اقتصادی در امارات هستند و به همین دلیلی مراودات مالی بسیار بین تجار دو کشور در جریان است. ارسال حواله ارزی همیشه به امارات یکی از مسائلی بوده که اهمیت ویژه ای برخوردار است، زیرا ایران به دلیل تحریم های اقتصادی امکان تبادلات مستقیم بین بانکی با امارات را نداشته و برای ارسال حوالجات ارزی باید بصورت غیر مستقیم اقدام کرد. از جمله بانک های معروف امارات که ایرانیان در آن حساب بانکی داشته یا اغلب به آنها حواله ارزی ارسال میکنند میتوان به امارات آن بی دی (Emirates NBD) المشرق بانک (Mashreq Bank) و چند مورد دیگر اشاره کرد. ارسال انواع حواله های ارزی به بانک های امارت توسط ایران اروپا امکان پذیر است که عبارتند از:

حواله دلار به امارات

برای ارسال حواله دلار به امارات چند روش مختلف وجود دارد، اولین آنها ارسال حواله بصورت بانکی به یکی از بانک های مورد نظر شماست، در این روش شما برای ارسال حواله نیاز به مشخصات بانکی مقصد که شامل مشخصات مالک حساب یا شرکت، شماره حساب دلاری ، نام بانک ، کد سوئیفت، شرح پرداخت وجه و اطلاعات شعبه مقصد است دارید، ایران اروپا امکان ارسال حواله به تمام بانک های امارات نظیر امارات ان بی دی، المشرق، عرب بانک، بانک اسلامی ابوظبی، آچ اس بی سی خاورمیانه، نور بانک، بانک اسلامی امارات، سیتی بانک، استاندارد چارترد  و …  به صورت حواله ارزی سوئیفت بصورت شخصی و شرکتی را دارد که میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در ایران اروپا در ارتباط باشید.

حواله یورو به امارات

همچنین اگر قصد ارسال حواله یورو به امارات را دارید میتوانید مانند ارسال حواله دلاری از طریق ایران اروپا به بانک و شماره حساب مورد نظر خود حواله ارزی خود را ارسال کنید، برای ارسال حواله نیاز به مشخصات بانکی مقصد که شامل مشخصات مالک حساب یا شرکت، شماره حساب یورویی ، نام بانک ، کد سوئیفت، شرح پرداخت وجه و اطلاعات شعبه مقصد است دارید. ایران اروپا امکان ارسال حواله به تمام بانک های امارات نظیر امارات ان بی دی، المشرق، عرب بانک، بانک اسلامی ابوظبی، آچ اس بی سی خاورمیانه، نور بانک، بانک اسلامی امارات، سیتی بانک، استاندارد چارترد و …  به صورت حواله ارزی سوئیفت بصورت شخصی و شرکتی را دارد که میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در ایران اروپا در ارتباط باشید.

حواله پوند به امارات

همچنین اگر قصد ارسال حواله پوند به امارات را دارید میتوانید مانند ارسال حواله دلاری از طریق ایران اروپا به بانک و شماره حساب مورد نظر خود حواله ارزی خود را ارسال کنید، برای ارسال حواله نیاز به مشخصات بانکی مقصد که شامل مشخصات مالک حساب یا شرکت، شماره حساب پوند ، نام بانک ، کد سوئیفت، شرح پرداخت وجه و اطلاعات شعبه مقصد است دارید. ایران اروپا امکان ارسال حواله به تمام بانک های امارات نظیر امارات ان بی دی، المشرق، عرب بانک، بانک اسلامی ابوظبی، آچ اس بی سی خاورمیانه، نور بانک، بانک اسلامی امارات، سیتی بانک، استاندارد چارترد و …  به صورت حواله ارزی سوئیفت بصورت شخصی و شرکتی را دارد که میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در ایران اروپا در ارتباط باشید.

حواله درهم به امارات

ارسال حواله ارزی به امارات شامل ارز محلی کشور امارات ، یعنی درهم نیز میشود، در مجموعه ایران اروپا امکان ارسال حواله های دلاری، یورویی و درهم بصورت حواله بین بانکی سوئیفت امکان پذیر است. در این مسیر ما به تمام بانک های امارات ای اعم از بانک های ذکر شده بالا امکان ارسال و واریز وجه به حساب های لیر را داریم . جهت واریز به حساب ها اطلاعاتی نظیر مشخصات بانکی مقصد که شامل مشخصات صاحب حساب یا شرکت، شماره حساب درهم ، نام بانک ، کد سوئیفت شرح پرداخت وجه و اطلاعات شعبه میباشد را تهیه کرده و در زمان تایید حواله برای همکاران ما ارسال فرمایید. لیست بانک های  امارات در ویکی پدیا

ارسال حواله ارزی به امارات ، ایران اروپا ،حواله دلار ، حواله یورو ، حواله درهم

حواله وسترن یونیون به امارات (حواله شخصی بدون نیاز به افتتاح حساب)

وسترن یونیون از سریع ترین روش های انتقال حواله به سراسر جهان است، این سرویس در اغلب شهرهای امارات نیز فعالیت دارد که بسیاری از آنها امکان ارسال و دریافت حواله شخصی را به شما میدهند. چنانچه قصد دریافت سریع حواله بدون نیاز به حساب بانکی بصورت کاملا قانونی را دارید، این امکان توسط ایران اروپا برای شما فراهم شده است که بتوانید حواله ارزی به امارات را بصورت ارز محلی درهم یا دلار از سرویس بین المللی وسترن یونیون دریافت کنید.

حواله تحویل دستی در درهم

چنانچه قصد دریافت حوالجات ارزی خود بصورت تحویل دستی در امارات را دارید، و قصد دارید خود شخصا این حوالجات را تحویل بگیرید این امکان در شهرهای دبی و ابوظبی برای ایران اروپا در مبالغ مختلف وجود دارد که بتوان حواله را به شما تحویل دهیم. جهت هماهنگی با پشتیبانی سایت در ارتباط باشید.

منابع تامین پول

تمام حواله های ارزی به امارات توسط ایران اروپا از خود امارات تهیه شده و اغلب مربوط به بازرگانان و تجار ایرانی در امارات است، و منابع پول بصورت قانونی تهیه شده که هیچ خطری از ابتدا تا انتهای ارسال حواله مشتریان را تهدید نکند.

کلام آخر

ارسال حواله ارزی به امارات همیشه یکی از پر طرفدار ترین نوع حوالجات ارزی در ایران بوده است، که دلیل آن رابطه ی اقتصادی و فرهنگی بسیار قدرتمند بین دو کشور است. چنانچه قصد ارسال حواله های ارزی به امارات را دارید ایران اروپا این زمینه را برای شما فراهم میکند که بتوانید به سرعت و با اطمینان خاطر کامل اقدام به ارسال پول به مقصد این کشور کنید.

برچسب ها: حواله ارزی

صرافی آنلاین ایران اروپا با 17 سال سابقه درخشان در عرصه ارسال حواله ارزی به سراسر دنیا، آماده ارائه سرویس های خود به هموطنان عزیز می باشد.

جهت مشاهده نرخ حواله بروز به تلگرام ما بپیوندید عضویت در کانال تلگرام

خبرنامه

برای آخرین اخبار و مقالات ما ثبت نام کنید. ما به شما نامه های ناخواسته نمی دهیم

2022© تمامی حقوق برای این سایت متعلق به ایران اروپا و محفوظ است.

تماس در تلگرام تماس در واتس اپ

ارتباط و هماهنگی در تلگرام (T.me/Ireurpoe)