ارتباط و هماهنگی در تلگرام (T.me/Ireurpoe)

حواله ارزی

ارسال حواله ارزی به چین ، حواله یوان به چین

ایران اروپا – چین پرجمعیت ترین کشور دنیا و یکی از ابر قدرت های اقتصادی دنیا واقع در قاره آسیا از گذشته در پی تحولات اقتصادی و پیشرفت در زمینه های اقتصادی بسیار زیادی خود را به عنوان یک ابر قدرت اقتصادی در قرن 21 معرفی کرده است، کالاهای چینی تقریبا از اواخر سالهای 70 جای خود را در بین کشورهای آسیایی و در هنگام مطالعه ی این مطلب در سراسر دنیا زندگی بدون لوازم ساخت چین تقریبا غیر ممکن است، حتی بزرگترین شرکت های فناوری آمریکایی برای استفاده از نیروی کار ارزان قیمت خط تولید خود را در چین راه اندازی کرده اند و برای رسیدن به سود دهی بیشتر از ظرفیت های این کشور نهایت استفاده را میبرند، از جمله این شرکت های میتوان به غول تکنولوژی اپل اشاره کرد. البته خود کشور چین نیز دارای برند هایی است که در زمینه های مختلف بسیار قدرتمند ظاهر شده اند و در حال گسترش در سراسر کشورهای دنیا هستند، که از جمله آنها میتوان به شرکت های نظیر هوآوی ، شیائومی و … اشاره کرد. ایرانیان نیز در طول 10 سال اخیر مراوردات بسیار زیادی با چین دارند ک در این بین واردات از چین بسیار رونق گرفته و تقریبا هر کالاهای مورد تحریمی با مدل کپی شده آن در چین جایگزینی در بازارهای داخلی کشورمان پیدا است کرد. در این مطلب قصد داریم به روش های ارسال حواله ارزی به چین بپردازیم.

تعرفه ارسال حواله های ارزی یوان ، یورو و دلار به چین

ارسال حواله سوئیفت به چین | به تمام بانک های چین | از هزار دلار تا 5 هزار دلار | 170 دلار

ارسال حواله سوئیفت به چین | به تمام بانک های چین | از 5 هزار دلار تا 8 هزار دلار | 3 درصد

ارسال حواله سوئیفت به چین | به تمام بانک های چین | بیش از 8 هزار دلار | 2.5 درصد

ارسال حواله تحویل دستی چین | تحویل شخصی در چین | معادل 5 هزار دلار | 3 درصد

نقد کردن حواله و تحویل در ایران | از چین | بالای 5 هزار دلار یا معادل آن | 3 درصد

————————————————

برای ارسال حواله یوان به چین با ما از طریق واتس اپ یا تلگرام تماس بگیرید

ارسال حواله ارزی به چین ، ایران اروپا ،حواله دلار ، حواله یورو ، حواله یوان

ارسال حواله ارزی به چین

همانطور که اشاره کردیم ایرانیان به خصوص در سالهای گذشته کالاهای بسیاری از چین خریداری کرده اند که این خود باعث ایجاد روابط مالی بسیار بزرگی بین دو کشور شده است، در سالهای اخیر نیز این واردات به رشدی چند برابر دست پیدا کرده است. انتقال حواله های بین بانکی از ایران به چین بصورت مستقیم امکان پذیر نیست، اما با توجه به تمهیداتی که وجود دارد میتواند بصورت غیر مستقیم به بانکی هایی از چین ارسال حواله‌ی بانکی انجام داد. از جمله بانک های معروف چین که ایرانیان در آن حساب بانکی داشته یا اغلب به آنها حواله ارزی ارسال میکنند میتوان به بانک آو چاینا (Bank Of China) بانک کشاورزی چین (Agricultural Bank of China) و چند مورد دیگر اشاره کرد. ارسال انواع حواله های ارزی به بانک های چین توسط ایران اروپا امکان پذیر است که عبارتند از:

حواله دلار به چین

برای ارسال حواله دلار به چین چند روش مختلف وجود دارد، اولین آنها ارسال حواله بصورت بانکی به یکی از بانک های مورد نظر شماست، در این روش شما برای ارسال حواله نیاز به مشخصات بانکی مقصد که شامل مشخصات مالک حساب یا شرکت، شماره حساب دلاری ، نام بانک ، کد سوئیفت، شرح پرداخت وجه و اطلاعات شعبه مقصد است دارید، ایران اروپا امکان ارسال حواله به تمام بانک های چین نظیر بانک آو چین ، بانک کشاوری چین ، بانک تجار چین ، بانک، بانک صنعتی چین، بانک چین مینشنگ، بانک CITIC ، بانک اوربرایت چین، BBVA بانک، HSBC، برانکو سانتاندر  و …  به صورت حواله ارزی سوئیفت بصورت شخصی و شرکتی را دارد که میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در ایران اروپا در ارتباط باشید.

حواله یورو به چین

همچنین اگر قصد ارسال حواله یورو به چین را دارید میتوانید مانند ارسال حواله دلاری از طریق ایران اروپا به بانک و شماره حساب مورد نظر خود حواله ارزی خود را ارسال کنید، برای ارسال حواله نیاز به مشخصات بانکی مقصد که شامل مشخصات مالک حساب یا شرکت، شماره حساب یورویی ، نام بانک ، کد سوئیفت، شرح پرداخت وجه و اطلاعات شعبه مقصد است دارید. ایران اروپا امکان ارسال حواله به تمام بانک های چین نظیر بانک آو چین ، بانک کشاوری چین ، بانک تجار چین ، بانک، بانک صنعتی چین، بانک چین مینشنگ، بانک CITIC ، بانک اوربرایت چین، BBVA بانک، HSBC، برانکو سانتاندر و …  به صورت حواله ارزی سوئیفت بصورت شخصی و شرکتی را دارد که میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در ایران اروپا در ارتباط باشید.

ارسال حواله ارزی به چین ، ایران اروپا ،حواله دلار ، حواله یورو ، حواله یوان

حواله یوان به چین

ارسال حواله ارزی به چین شامل ارز محلی کشور امارات ، یعنی درهم نیز میشود، در مجموعه ایران اروپا امکان ارسال حواله های دلاری، یورویی و درهم بصورت حواله بین بانکی سوئیفت امکان پذیر است. در این مسیر ما به تمام بانک های چین ای اعم از بانک های ذکر شده بالا امکان ارسال و واریز وجه به حساب های یوان را داریم . جهت واریز به حساب ها اطلاعاتی نظیر مشخصات بانکی مقصد که شامل مشخصات صاحب حساب یا شرکت، شماره حساب یوان ، نام بانک ، کد سوئیفت شرح پرداخت وجه و اطلاعات شعبه میباشد را تهیه کرده و در زمان تایید حواله برای همکاران ما ارسال فرمایید. لیست بانک های  چین در ویکی پدیا

حواله وسترن یونیون به چین (حواله شخصی بدون نیاز به افتتاح حساب)

وسترن یونیون از سریع ترین روش های انتقال حواله به سراسر جهان است، این سرویس در اغلب شهرهای چین نیز فعالیت دارد که بسیاری از آنها امکان ارسال و دریافت حواله شخصی را به شما میدهند. چنانچه قصد دریافت سریع حواله بدون نیاز به حساب بانکی بصورت کاملا قانونی را دارید، این امکان توسط ایران اروپا برای شما فراهم شده است که بتوانید حواله ارزی به چین را بصورت ارز محلی یوان یا دلار از سرویس بین المللی وسترن یونیون دریافت کنید.

حواله تحویل دستی در یوان

چنانچه قصد دریافت حوالجات ارزی خود بصورت تحویل دستی در چین را دارید، و قصد دارید خود شخصا این حوالجات را تحویل بگیرید این امکان در شهرهای پکن و شانگهای برای ایران اروپا در مبالغ مختلف وجود دارد که بتوان حواله را به شما تحویل دهیم. جهت هماهنگی با پشتیبانی سایت در ارتباط باشید.

ارسال حواله ارزی به چین ، ایران اروپا ،حواله دلار ، حواله یورو ، حواله یوان

منابع تامین پول

تمام حواله های ارزی به چین توسط ایران اروپا از خود امارات تهیه شده و اغلب مربوط به بازرگانان و تجار ایرانی در چین است، و منابع پول بصورت قانونی تهیه شده که هیچ خطری از ابتدا تا انتهای ارسال حواله مشتریان را تهدید نکند.

کلام آخر

ارسال حواله ارزی به چین همیشه یکی از پر طرفدار ترین نوع حوالجات ارزی در ایران بوده است، که دلیل آن رابطه ی اقتصادی و فرهنگی بسیار قدرتمند بین دو کشور است. چنانچه قصد ارسال حواله های ارزی به چین را دارید ایران اروپا این زمینه را برای شما فراهم میکند که بتوانید به سرعت و با اطمینان خاطر کامل اقدام به ارسال پول به مقصد این کشور کنید.

برچسب ها: حواله ارزی

صرافی آنلاین ایران اروپا با 17 سال سابقه درخشان در عرصه ارسال حواله ارزی به سراسر دنیا، آماده ارائه سرویس های خود به هموطنان عزیز می باشد.

جهت مشاهده نرخ حواله بروز به تلگرام ما بپیوندید عضویت در کانال تلگرام

خبرنامه

برای آخرین اخبار و مقالات ما ثبت نام کنید. ما به شما نامه های ناخواسته نمی دهیم

2022© تمامی حقوق برای این سایت متعلق به ایران اروپا و محفوظ است.

تماس در تلگرام تماس در واتس اپ

ارتباط و هماهنگی در تلگرام (T.me/Ireurpoe)