ارتباط و هماهنگی در تلگرام (T.me/Ireurpoe)

حواله ارزی

ارسال حواله ارزی به کانادا ، حواله دلار کانادا

ایران اروپا – کانادا یکی از مهاجر پذیر ترین کشورهای که در سالیان اخیر نیز ایرانیان بسیار به این کشور سردسیری واقع در شمال آمریکا داشته اند. مراحل آسان تهیه ی ویزای مهاجرتی و مولتی و اخذ اقامت آسان برای شهروندان کشورهای مختلف من جمله ایران باعث این حجم عظیم از مهاجرت ها به کشور پنهاوری مانند کاناداست. غیر از این اما کانادا یکی از کشورهای بسیار پر قدرت در زمینه های اقتصادی و بانکداری و تجاری است. همچنین کانادا در زمینه ی تکنولوژی های نو و فناوری جزء کشورهای بسیار پیشرفته ی دنیاست، البته اینها مانع از این نمیشود که کانادا را در زمره کشورهایی قرار داد که رتبه های اول در بین وارد کنندگان جنس های با کیفیت در سطح جهان باشند. از شهرهای مهم کانادا میتوان به تورنتو ، مونترال اشاره کرد، واحد پول آن دلار کانادا یا به اختصار CAD میباشد و طبق آخرین سرشماری در سال 2015 کانادا حدودا 30 میلیون جمعیت دارد، این در حالی است که این کشور دومین کشور سردسیر دنیاست. از جمله منابع کانادا نیز میتوان به نفت و گاز طبیعی، فلزات و محصولات برگرفته از چوب اشاره کرد. در این مطلب قصد داریم به روش های ارسال حواله ارزی به کانادا بپردازیم.

تعرفه ارسال حواله های ارزی دلار به کانادا

ارسال حواله سوئیفت به تمام بانک های کانادا شخصی و شرکتی | از هزار دلار تا 5 هزار دلار | 170 دلار

ارسال حواله سوئیفت به تمام بانک های کانادا شخصی و شرکتی | از 5 هزار دلار تا 8 هزار دلار | 3 درصد

ارسال حواله سوئیفت به تمام بانک های کانادا شخصی و شرکتی | بیش از 8 هزار دلار | 2.5 درصد

ارسال حواله تحویل دستی کانادا | تحویل شخصی در آمریکا و کانادا | معادل یا بیش از 5 هزار دلار | 3 درصد

نقد کردن حواله و تحویل در ایران از آمریکا و کانادا | معادل یا بیش از 5 هزار دلار | 7 درصد

————————————————

برای ارسال حواله دلار به کانادا با ما از طریق واتس اپ یا تلگرام تماس بگیرید

ارسال حواله ارزی به کانادا ، ایران اروپا ،حواله دلار ، حواله یورو ، حواله دلار کانادا

ارسال حواله ارزی به کانادا

کانادا یکی از مقاصد مهاجرتی محبوب ایرانیان بعد از سخت گیری روادید و صدور ویزای آمریکا تبدیل شد که بسیاری از ایران هدف خود را مهاجرت به این کشور قرار داده و در سال های اخیر به آنجا مهاجرت کرده اند. شمار ایرانیان کانادا در حال حاضر بیش از 400.000 نفر است. این آمار در سال 2021 توسط وزارت امور خارجه منتشر شد. تجارت های بسیار زیادی بین تجار ایرانی و کانادایی در جریان است که از جمله آنها میتواند به تجارت فرش، تجارت مواد غذایی و برخی از آنها میتوان به خشک بار اشاره کرد. از جمله بانک های معروف کانادا که ایرانیان در آن حساب بانکی داشته یا اغلب به آنها حواله ارزی ارسال میکنند میتوان به رویال بانک کانادا (Royal Bank) نشنال بانک (National Bank) و چند مورد دیگر اشاره کرد. ارسال انواع حواله های ارزی به بانک های کانادا توسط ایران اروپا امکان پذیر است که عبارتند از:

حواله دلار به کانادا

برای ارسال حواله دلار به کانادا چند روش مختلف وجود دارد، اولین آنها ارسال حواله بصورت بانکی به یکی از بانک های مورد نظر شماست، در این روش شما برای ارسال حواله نیاز به مشخصات بانکی مقصد که شامل مشخصات مالک حساب یا شرکت، شماره حساب دلاری ، نام بانک ، کد سوئیفت، شرح پرداخت وجه و اطلاعات شعبه مقصد است دارید، ایران اروپا امکان ارسال حواله به تمام بانک های کانادا نظیر رویال بانک کانادا، نشنال بانک، بانک آو مونترال، HSBC، CIBC، بی ام او BMO، کانادین وسترن بانک، هوم بانک، هوم اکوئیتی بانک  و …  به صورت حواله ارزی سوئیفت بصورت شخصی و شرکتی را دارد که میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در ایران اروپا در ارتباط باشید.

حواله یورو به کانادا

همچنین اگر قصد ارسال حواله یورو به کانادا را دارید میتوانید مانند ارسال حواله دلاری از طریق ایران اروپا به بانک و شماره حساب مورد نظر خود حواله ارزی خود را ارسال کنید، برای ارسال حواله نیاز به مشخصات بانکی مقصد که شامل مشخصات مالک حساب یا شرکت، شماره حساب یورویی ، نام بانک ، کد سوئیفت، شرح پرداخت وجه و اطلاعات شعبه مقصد است دارید. ایران اروپا امکان ارسال حواله به تمام بانک های کانادا نظیر بانک کانادا، نشنال بانک، بانک آو مونترال، HSBC، CIBC، بی ام او BMO، کانادین وسترن بانک، هوم بانک، هوم اکوئیتی بانک و …  به صورت حواله ارزی سوئیفت بصورت شخصی و شرکتی را دارد که میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در ایران اروپا در ارتباط باشید.

ارسال حواله ارزی به کانادا ، ایران اروپا ،حواله دلار ، حواله یورو ، حواله دلار کانادا

حواله پوند به کانادا

همچنین اگر قصد ارسال حواله پوند به کانادا را دارید میتوانید مانند ارسال حواله دلاری از طریق ایران اروپا به بانک و شماره حساب مورد نظر خود حواله ارزی خود را ارسال کنید، برای ارسال حواله نیاز به مشخصات بانکی مقصد که شامل مشخصات مالک حساب یا شرکت، شماره حساب پوند ، نام بانک ، کد سوئیفت، شرح پرداخت وجه و اطلاعات شعبه مقصد است دارید. ایران اروپا امکان ارسال حواله به تمام بانک های کانادا نظیر بانک کانادا، نشنال بانک، بانک آو مونترال، HSBC، CIBC، بی ام او BMO، کانادین وسترن بانک، هوم بانک، هوم اکوئیتی بانک و …  به صورت حواله ارزی سوئیفت بصورت شخصی و شرکتی را دارد که میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در ایران اروپا در ارتباط باشید.

حواله دلار کانادا CAD

ارسال حواله ارزی به کانادا شامل ارز محلی کشور کانادا ، یعنی دلار کانادا (CAD) نیز میشود، در مجموعه ایران اروپا امکان ارسال حواله های دلاری، یورویی، پوند و دلار کانادا بصورت حواله بین بانکی سوئیفت امکان پذیر است. در این مسیر ما به تمام بانک های کانادا ای اعم از بانک های ذکر شده بالا امکان ارسال و واریز وجه به حساب های دلار کانادا را داریم . جهت واریز به حساب ها اطلاعاتی نظیر مشخصات بانکی مقصد که شامل مشخصات صاحب حساب یا شرکت، شماره حساب دلار کانادا ، نام بانک ، کد سوئیفت شرح پرداخت وجه و اطلاعات شعبه میباشد را تهیه کرده و در زمان تایید حواله برای همکاران ما ارسال فرمایید. لیست بانک های  کانادا در ویکی پدیا

ارسال حواله ارزی به کانادا ، ایران اروپا ،حواله دلار ، حواله یورو ، حواله دلار کانادا

حواله وسترن یونیون به کانادا (حواله شخصی بدون نیاز به افتتاح حساب)

وسترن یونیون از سریع ترین روش های انتقال حواله به سراسر جهان است، این سرویس در اغلب شهرهای کانادا نیز فعالیت دارد که بسیاری از آنها امکان ارسال و دریافت حواله شخصی را به شما میدهند. چنانچه قصد دریافت سریع حواله بدون نیاز به حساب بانکی بصورت کاملا قانونی را دارید، این امکان توسط ایران اروپا برای شما فراهم شده است که بتوانید حواله ارزی به کانادا را بصورت ارز محلی دلار کانادا یا دلار از سرویس بین المللی وسترن یونیون دریافت کنید.

حواله تحویل دستی در دلار کانادا

چنانچه قصد دریافت حوالجات ارزی خود بصورت تحویل دستی در کانادا را دارید، و قصد دارید خود شخصا این حوالجات را تحویل بگیرید این امکان در شهر تورنتو برای ایران اروپا در مبالغ مختلف وجود دارد که بتوان حواله را به شما تحویل دهیم. جهت هماهنگی با پشتیبانی سایت در ارتباط باشید.

منابع تامین پول

تمام حواله های ارزی به کانادا توسط ایران اروپا از خود امارات تهیه شده و اغلب مربوط به بازرگانان و تجار ایرانی در کانادا است، و منابع پول بصورت قانونی تهیه شده که هیچ خطری از ابتدا تا انتهای ارسال حواله مشتریان را تهدید نکند.

کلام آخر

ارسال حواله ارزی به کانادا همیشه یکی از پر طرفدار ترین نوع حوالجات ارزی در ایران بوده است، که دلیل آن رابطه ی اقتصادی و فرهنگی بسیار قدرتمند بین دو کشور است. چنانچه قصد ارسال حواله های ارزی به کانادا را دارید ایران اروپا این زمینه را برای شما فراهم میکند که بتوانید به سرعت و با اطمینان خاطر کامل اقدام به ارسال پول به مقصد این کشور کنید.

برچسب ها: حواله ارزی

صرافی آنلاین ایران اروپا با 17 سال سابقه درخشان در عرصه ارسال حواله ارزی به سراسر دنیا، آماده ارائه سرویس های خود به هموطنان عزیز می باشد.

جهت مشاهده نرخ حواله بروز به تلگرام ما بپیوندید عضویت در کانال تلگرام

خبرنامه

برای آخرین اخبار و مقالات ما ثبت نام کنید. ما به شما نامه های ناخواسته نمی دهیم

2022© تمامی حقوق برای این سایت متعلق به ایران اروپا و محفوظ است.

تماس در تلگرام تماس در واتس اپ

ارتباط و هماهنگی در تلگرام (T.me/Ireurpoe)