حواله ارزی

ارسال حواله ارزی به آمریکا ، حواله دلار به آمریکا

ایران اروپا – حواله ارزی – ایالات متحده ی آمریکا، بزرگترین کشور قاره آمریکا با 50 ایالت که تقریبا 300 میلیون نفر جمعیت دارد، آمریکا به سرزمین آرزو ها شهرت دارد و بهشت تجار و کسب و کارهای آنلاین است، بزرگترین شبکه های اجتماعی دنیا، وبسایت های فروش اینترنتی و بانک های بزرگ جهانی ، سازمان ملل متحد و … در این کشور قرار دارند. آمریکا همچنین شرایط ویژه ای برای مهاجران از زمان اکتشاف و قانونی گذاری ثبت کرده که در این مسیر منجر به مهاجرت افرادی بسیاری به این کشور شده است. بزرگترین خیابان بورس دنیا در آمریکا به نام وال استریت قرار داد و سازمان ها و شرکت های بورس و اوراق بهادار دنیا در این خیابان قرار دارند و به قلب تجارت جهان مشهور هستند. آمریکا در تاریخ همیشه به عنوان یکی از ثروتمند ترین و قدرتمند ترین کشورهای دنیا از نظر اقتصادی و نظامی شناخته میشود. آمریکا همچنین در زمینه های ورزشی، موسیقی، سینما و انیمیشن سازی هم برترین کشورهای دنیاست، زبان مردمان کشور آمریکا انگلیسی است و 80 درصد جمعیت آن به انگلیسی صحبت میکنند. آمریکا از نظر وسعت بعد از روسیه و کانادا در رتبه ی سوم است. در این مطلب قصد داریم به روش های ارسال حواله ارزی به آمریکا بپردازیم.

تعرفه ارسال حواله های ارزی دلار به آمریکا

ایران اروپا کارمزدی جهت انتقال وجه از شما دریافت نمیکند مبلغ کارمزد صرفا از اصل مبلغ ارسال کسر شده و بعد از کسر به حساب مقصد واریز میشود

ارسال حواله سوئیفت به تمام بانک های آمریکایی | از هزار دلار تا 5 هزار دلار | 25 دلار

ارسال حواله سوئیفت به تمام بانک های آمریکایی | از 5 هزار دلار تا 8 هزار دلار | 35 درصد

ارسال حواله سوئیفت به تمام بانک های آمریکایی | بیش از 8 هزار دلار | 45 دلار

ارسال حواله تحویل دستی به تمام ایالت های آمریکا | معادل یا بیش از 5 هزار دلار | 2 درصد

نقد کردن حواله و تحویل در ایران از تمام ایالت های آمریکا | معادل یا بیش از 5 هزار دلار | 3 درصد

————————————————

برای ارسال حواله دلار به آمریکا با ما از طریق واتس اپ یا تلگرام تماس بگیرید

ارسال حواله ارزی به آمریکا

ایرانیان زیادی از گذشته های دور و سالهای اخیر در آمریکا زندگی میکنند و دارای کسب و کارهای خرد و بزرگی در این کشور مدرن هستند. به مانند دیگر کشورهای دنیا که ایران به دلیل تحریم های مالی مشکل روابط بین بانکی با آنها دارد در مورد آمریکا نیز این مورد صدق میکند و امکان ارسال و دریافت حواله های بین بانکی بصورت مستقیم وجود ندارد. ایرانیان با پیشینه بسیار زیادی از گذشته و از زمان مشروطه در آمریکا ساکن هستند، از جمله ی آنها میتواند به خوانندگانی اشاره کرد که بعد از انقلاب از ایران به این کشور مهاجرت کردند و افراد زیادی که به دلیل ازدیاد آنها از اشاره به آنها میگذریم. تعداد ایرانیان در آمریکا طبق آخرین آمار های غیر رسمی نزدیک به یک میلیون نفر بوده است. از جمله بانک های معروف آمریکا که ایرانیان در آن حساب بانکی داشته یا اغلب به آنها حواله ارزی ارسال میکنند میتوان به جی پی مورگان، بانک آو آمریکا، سیتی گروپ بانک، ولز فارگو آمریکا و چند مورد دیگر اشاره کرد. ارسال انواع حواله های ارزی به بانک های آمریکا توسط ایران اروپا امکان پذیر است که عبارتند از:

حواله دلار به آمریکا

برای ارسال حواله دلار به آمریکا چند روش مختلف وجود دارد، اولین آنها ارسال حواله بصورت بانکی به یکی از بانک های مورد نظر شماست، در این روش شما برای ارسال حواله نیاز به مشخصات بانکی مقصد که شامل مشخصات مالک حساب یا شرکت، شماره حساب دلاری ، نام بانک ، کد سوئیفت، شرح پرداخت وجه و اطلاعات شعبه مقصد است دارید، ایران اروپا امکان ارسال حواله به تمام بانک های آمریکا نظیر جی پی مورگان، بانک آو آمریکا، سیتی گروپ، ولز فارگو، گلدمن ساچز، مورگان استنلی، کاپیتان وان، اچ اس بی، یو اس بانک، سان تراست و …  به صورت حواله ارزی سوئیفت بصورت شخصی و شرکتی را دارد که میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در ایران اروپا در ارتباط باشید.

حواله یورو به آمریکا

همچنین اگر قصد ارسال حواله یورو به آمریکا را دارید میتوانید مانند ارسال حواله یورویی از طریق ایران اروپا به بانک و شماره حساب مورد نظر خود حواله ارزی خود را ارسال کنید، برای ارسال حواله نیاز به مشخصات بانکی مقصد که شامل مشخصات مالک حساب یا شرکت، شماره حساب یورویی ، نام بانک ، کد سوئیفت، شرح پرداخت وجه و اطلاعات شعبه مقصد است دارید. ایران اروپا امکان ارسال حواله به تمام بانک های آمریکا نظیر جی پی مورگان، بانک آو آمریکا، سیتی گروپ، ولز فارگو، گلدمن ساچز، مورگان استنلی، کاپیتان وان، اچ اس بی، یو اس بانک، سان تراست و …  به صورت حواله ارزی سوئیفت بصورت شخصی و شرکتی را دارد که میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در ایران اروپا در ارتباط باشید. لیست بانک های  آمریکایی در ویکی پدیا

ارسال حواله ارزی به آمریکا، ارسال حواله دلار به آمریکا ، ارسال حواله دلار به آمریکا

سوئیفت Swift چیست؟ کارمزد، مدت زمان و نحوه ارسال حواله سوییفت

حواله وسترن یونیون به آمریکا (حواله شخصی بدون نیاز به افتتاح حساب)

وسترن یونیون از سریع ترین روش های انتقال حواله به سراسر جهان است، این سرویس در اغلب شهرهای آمریکا نیز فعالیت دارد که بسیاری از آنها امکان ارسال و دریافت حواله شخصی را به شما میدهند. چنانچه قصد دریافت سریع حواله بدون نیاز به حساب بانکی بصورت کاملا قانونی را دارید، این امکان توسط ایران اروپا برای شما فراهم شده است که بتوانید حواله ارزی به آمریکا را بصورت ارز محلی یا دلار از سرویس بین المللی وسترن یونیون دریافت کنید.

حواله تحویل دستی در دلار و یورو در آمریکا

چنانچه قصد دریافت حوالجات ارزی خود بصورت تحویل دستی در آمریکا را دارید، و قصد دارید خود شخصا این حوالجات را تحویل بگیرید این امکان در شهرهای بزرگ آمریکا، مانند نیویورک و مراکز ایالت های آمریکا و … برای ایران اروپا در مبالغ مختلف وجود دارد که بتوان حواله را به شما تحویل دهیم. جهت هماهنگی با پشتیبانی سایت در ارتباط باشید.

ارسال حواله ارزی به آمریکا، ارسال حواله دلار به آمریکا ، ارسال حواله دلار به آمریکا

منابع تامین پول

تمام حواله های ارزی به آمریکا توسط ایران اروپا از خود آمریکا تهیه شده و اغلب مربوط به بازرگانان و تجار ایرانی در آمریکا است، و منابع پول بصورت قانونی تهیه شده که هیچ خطری از ابتدا تا انتهای ارسال حواله مشتریان را تهدید نکند.

کلام آخر

ارسال حواله ارزی به آمریکا همیشه یکی از پر طرفدار ترین نوع حوالجات ارزی در ایران بوده است، که دلیل آن رابطه ی اقتصادی و فرهنگی بسیار قدرتمند بین دو کشور است. چنانچه قصد ارسال حواله های ارزی به آمریکا را دارید ایران اروپا این زمینه را برای شما فراهم میکند که بتوانید به سرعت و با اطمینان خاطر کامل اقدام به ارسال پول به مقصد این کشور کنید.

برچسب ها: حواله ارزی

صرافی آنلاین ایران اروپا با بیش از 17 سال سابقه (1384) درخشان در عرصه ارسال حواله ارزی به سراسر دنیا، آماده ارائه سرویس های خود به هموطنان عزیز می باشد.

جهت مشاهده نرخ حواله بروز به تلگرام ما بپیوندید عضویت در کانال تلگرام

خبرنامه

برای آخرین اخبار و مقالات ما ثبت نام کنید. ما به شما نامه های ناخواسته نمی دهیم

2023© تمامی حقوق متعلق به ایران اروپا و محفوظ است. IRX

ارسال حواله و مشاوره

+1 601 691 4188

تماس در تلگرام تماس در واتس اپ