ارتباط و هماهنگی در تلگرام (T.me/Ireurpoe)

حواله ارزی

ارسال حواله ارزی به انگلیس ، حواله پوند به انگلیس

ایران اروپا – پادشاهی بریتانیا و کشور انگیس از گذشته اینقدر قدرتمند بودند که حالا تاثیر ارزش پولی این کشور با دیگر واحد های پولی دنیا را میتوان به راحتی دید. انگلستان با جمعیتی نزدیک 60 میلیون نفر در آخرین سرشماری که در سال 2015 انجام شد جز ثروتمند ترین کشورهای دنیا و از آن دسته کشورهایی است که از آنها به عنوان ابر قدرت ها نام میشود. واحد پولی انگلیس پوند استرینگ است که در حال حاضر معادل 1.27 دلار آمریکا میباشد. انگلیس بخشی بزرگی از جزایر بریتانیای کبیر است که دو جزیره ای در شمال غربی اروپا میباشند و از چهار کشور ، انگلیس، اسکاتلند، ولز و ایرلند شمالی تشکیل شده است. انگلستان در صنایع علمی، فناوری، خودرو سازی و هواپیما سازی بسیار پیشرفته است، از جمله برند های اتومبیل خودرو سازی که در این کشور فعالیت میکنند میتواند به رولز رویس، رنج روور، بنتلی، جگوار نام برد. از انگلیس همچنین به عنوان یکی از ابرقدرت های نظامی در جهان نام برده میشود که قدرت نظامی و سیاسی بسیار زیادی در دنیا دارد. در این مطلب قصد داریم به روش های ارسال حواله ارزی به انگلیس بپردازیم.

تعرفه ارسال حواله های ارزی پوند به انگلیس

ارسال حواله سوئیفت به تمام بانک های انگلیس | از هزار دلار تا 5 هزار پوند | 170 دلار

ارسال حواله سوئیفت به تمام بانک های انگلیس | از 5 هزار دلار تا 8 هزار پوند | 3 درصد

ارسال حواله سوئیفت به تمام بانک های انگلیس | بیش از 8 هزار پوند | 2.5 درصد

ارسال حواله تحویل دستی اروپا | به تمام کشورهای انگلیس | معادل یا بیش از 5 هزار پوند | 3 درصد

نقد کردن حواله و تحویل در ایران از تمام کشورهای انگلیس | معادل یا بیش از 5 هزار پوند | 7 درصد

————————————————

برای ارسال حواله پوند به انگلیس با ما از طریق واتس اپ یا تلگرام تماس بگیرید

کوتاه درباره انگلیس

انگلستان وسیع‌ترین، پرجمعیت‌ترین و ثروتمندترین کشور پادشاهی متحد بریتانیا می‌باشد و پایتخت آن شهر لندن است.

این کشور از شمال با اسکاتلند و از غرب با ولز هم‌مرز است. مرزهای آبی این کشور در شمال غرب دریای ایرلند، در جنوب غرب دریای سلتی و در شرق دریای شمال است و در جنوب نیز کانال مانش آن را از اروپای قاره‌ای و کشور فرانسه جدا می‌کند.

انگلستان دارای بیش از یکصد جزیره کوچک و بزرگ است که از جمله آن‌ها می‌توان به جزیره وایت و جزیره من اشاره کرد. شهر لندن پایتخت انگلستان و در عین حال پایتخت بریتانیا است. پرآب‌ترین رود انگلستان، رود تیمز است که از میان شهر لندن می‌گذرد و به دریای شمال می‌ریزد.

انگلستان به همراه اسکاتلند ، ولز و ایرلند شمالی کشور پادشاهی متحد بریتانیا را تشکیل می دهند .

مساحت این کشور ۱۳۰٬۳۹۵ کیلومتر مربع و جمعیت آن تا واپسین سرشماری در سال ۲۰۱۴ میلادی ۵۴٬۳۱۶٬۶۰۰ نفر بوده‌است.

ارسال حواله ارزی به انگلیس

ایرانیان زیادی از گذشته های دور و سالهای اخیر در انگلستان زندگی میکنند و دارای کسب و کارهای خرد و بزرگی در این کشور هستند. به مانند دیگر کشورهای دنیا که ایران به دلیل تحریم های مالی مشکل روابط بین بانکی با آنها دارد در مورد انگیس نیز این مورد صدق میکند و امکان ارسال و دریافت حواله های بین بانکی بصورت مستقیم وجود ندارد. از جمله ایرانیان مشهور ساکن انگلستان میتواند به فرهاد مشیری مالک سابق باشگاه آرسنال و کنونی باشگاه اورتون اشاره کرد. از جمله بانک های معروف انگلستان که ایرانیان در آن حساب بانکی داشته یا اغلب به آنها حواله ارزی ارسال میکنند میتوان به استاندارد چارترد (Standard Chartered) بانک بارسالایز (Barclays bank) و چند مورد دیگر اشاره کرد. ارسال انواع حواله های ارزی به بانک های انگلیس توسط ایران اروپا امکان پذیر است که عبارتند از:

حواله دلار به انگلیس

برای ارسال حواله دلار به انگلیس چند روش مختلف وجود دارد، اولین آنها ارسال حواله بصورت بانکی به یکی از بانک های مورد نظر شماست، در این روش شما برای ارسال حواله نیاز به مشخصات بانکی مقصد که شامل مشخصات مالک حساب یا شرکت، شماره حساب دلاری ، نام بانک ، کد سوئیفت، شرح پرداخت وجه و اطلاعات شعبه مقصد است دارید، ایران اروپا امکان ارسال حواله به تمام بانک های انگلیس نظیر استاندارد چارترد، بارسلایز ، بانک HBCS ، بانک کپیتال وان ، M&S بانک ، بانک آو انگلند ، آلیانز بانک ، سیتی بانک ، تسکو بانک ، یورکشایر بانک ، سانتاندر و …  به صورت حواله ارزی سوئیفت بصورت شخصی و شرکتی را دارد که میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در ایران اروپا در ارتباط باشید.

حواله یورو به انگلیس

همچنین اگر قصد ارسال حواله یورو به انگلیس را دارید میتوانید مانند ارسال حواله دلاری از طریق ایران اروپا به بانک و شماره حساب مورد نظر خود حواله ارزی خود را ارسال کنید، برای ارسال حواله نیاز به مشخصات بانکی مقصد که شامل مشخصات مالک حساب یا شرکت، شماره حساب یورویی ، نام بانک ، کد سوئیفت، شرح پرداخت وجه و اطلاعات شعبه مقصد است دارید. ایران اروپا امکان ارسال حواله به تمام بانک های انگلیس نظیر استاندارد چارترد، بارسلایز ، بانک HBCS ، بانک کپیتال وان ، M&S بانک ، بانک آو انگلند ، آلیانز بانک ، سیتی بانک ، تسکو بانک ، یورکشایر بانک و …  به صورت حواله ارزی سوئیفت بصورت شخصی و شرکتی را دارد که میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در ایران اروپا در ارتباط باشید.

ارسال حواله ارزی به انگلستان انگلیس ، ایران اروپا ،حواله دلار ، حواله یورو ، حواله پوند

حواله پوند به انگلیس

همچنین اگر قصد ارسال حواله پوند به انگلیس را دارید میتوانید مانند ارسال حواله دلاری از طریق ایران اروپا به بانک و شماره حساب مورد نظر خود حواله ارزی خود را ارسال کنید، برای ارسال حواله نیاز به مشخصات بانکی مقصد که شامل مشخصات مالک حساب یا شرکت، شماره حساب پوند ، نام بانک ، کد سوئیفت، شرح پرداخت وجه و اطلاعات شعبه مقصد است دارید. ایران اروپا امکان ارسال حواله به تمام بانک های انگلیس نظیر استاندارد چارترد، بارسلایز ، بانک HBCS ، بانک کپیتال وان ، M&S بانک ، بانک آو انگلند ، آلیانز بانک ، سیتی بانک ، تسکو بانک ، یورکشایر بانک و …  به صورت حواله ارزی سوئیفت بصورت شخصی و شرکتی را دارد که میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در ایران اروپا در ارتباط باشید. در این مسیر ما به تمام بانک های انگلیس ای اعم از بانک های ذکر شده بالا امکان ارسال و واریز وجه به حساب های پوند را داریم. لیست بانک های  انگلستان در ویکی پدیا

ارسال حواله ارزی به انگلستان انگلیس ، ایران اروپا ،حواله دلار ، حواله یورو ، حواله پوند

حواله وسترن یونیون به انگلیس (حواله شخصی بدون نیاز به افتتاح حساب)

وسترن یونیون از سریع ترین روش های انتقال حواله به سراسر جهان است، این سرویس در اغلب شهرهای انگلیس نیز فعالیت دارد که بسیاری از آنها امکان ارسال و دریافت حواله شخصی را به شما میدهند. چنانچه قصد دریافت سریع حواله بدون نیاز به حساب بانکی بصورت کاملا قانونی را دارید، این امکان توسط ایران اروپا برای شما فراهم شده است که بتوانید حواله ارزی به انگلیس را بصورت ارز محلی یا پوند انگلیس از سرویس بین المللی وسترن یونیون دریافت کنید.

حواله تحویل دستی در دلار انگلیس

چنانچه قصد دریافت حوالجات ارزی خود بصورت تحویل دستی در انگلیس را دارید، و قصد دارید خود شخصا این حوالجات را تحویل بگیرید این امکان در شهر تورنتو برای ایران اروپا در مبالغ مختلف وجود دارد که بتوان حواله را به شما تحویل دهیم. جهت هماهنگی با پشتیبانی سایت در ارتباط باشید.

منابع تامین پول

تمام حواله های ارزی به انگلیس توسط ایران اروپا از خود انگلیس تهیه شده و اغلب مربوط به بازرگانان و تجار ایرانی در انگلیس است، و منابع پول بصورت قانونی تهیه شده که هیچ خطری از ابتدا تا انتهای ارسال حواله مشتریان را تهدید نکند.

کلام آخر

ارسال حواله ارزی به انگلیس همیشه یکی از پر طرفدار ترین نوع حوالجات ارزی در ایران بوده است، که دلیل آن رابطه ی اقتصادی و فرهنگی بسیار قدرتمند بین دو کشور است. چنانچه قصد ارسال حواله های ارزی به انگلیس را دارید ایران اروپا این زمینه را برای شما فراهم میکند که بتوانید به سرعت و با اطمینان خاطر کامل اقدام به ارسال پول به مقصد این کشور کنید.

برچسب ها: حواله ارزی

صرافی آنلاین ایران اروپا با 17 سال سابقه درخشان در عرصه ارسال حواله ارزی به سراسر دنیا، آماده ارائه سرویس های خود به هموطنان عزیز می باشد.

جهت مشاهده نرخ حواله بروز به تلگرام ما بپیوندید عضویت در کانال تلگرام

خبرنامه

برای آخرین اخبار و مقالات ما ثبت نام کنید. ما به شما نامه های ناخواسته نمی دهیم

2022© تمامی حقوق برای این سایت متعلق به ایران اروپا و محفوظ است.

تماس در تلگرام تماس در واتس اپ

ارتباط و هماهنگی در تلگرام (T.me/Ireurpoe)