ارتباط و هماهنگی در تلگرام (T.me/Ireurpoe)

حواله ارزی

روش های ارسال پول به هلند ، ارسال یورو به هلند

هلند به عنوان یکی از زیباترین و پیشرفته‌ترین کشور‌های اروپایی، مقصد بسیاری از مهاجران ایرانی است. سالیانه افراد زیادی از ایران جهت ادامه تحصیل در مقاطع مختلف و یا پس از گرفتن موقعیت‌های شغلی جدید به این کشور زیبا مهاجرت می‌کنند.  همین‌طور به علت توسعه‌یافتگی این کشور، تعاملات تجاری زیادی در کسب و کار‌های مختلف و با کمپانی‌های متعددی بر قرار است، بنابراین نیاز به نقل و انتقال پول به این کشور، یک نیاز اساسی به حساب می‌آید. اگر شما هم از جمله افرادی هستید که حواله یورو به هلند جزو دغدغه‌هایتان است، به شما توصیه می‌کنیم که در ادامه‌ی مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات مهمی را در این زمینه به دست بیاورید.

تعرفه ارسال حواله های ارزی یورو به هلند

ارسال حواله سوئیفت به تمام بانک های اروپایی | از هزار دلار تا 5 هزار یورو | 170 یورو

ارسال حواله سوئیفت به تمام بانک های اروپایی | از 5 هزار دلار تا 8 هزار یورو | 3 درصد

ارسال حواله سوئیفت به تمام بانک های اروپایی | بیش از 8 هزار یورو | 2.5 درصد

ارسال حواله تحویل دستی اروپا | به تمام کشورهای اروپایی | معادل یا بیش از 5 هزار یورو | 3 درصد

نقد کردن حواله و تحویل در ایران از تمام کشورهای اروپایی | معادل یا بیش از 5 هزار یورو | 7 درصد

————————————————

برای ارسال حواله یورو به هلند با ما از طریق واتس اپ یا تلگرام تماس بگیرید

کوتاه درباره کشور هلند و اقتصاد

کشوری است کوچک از قلمروهای پادشاهی هلند در شمال غربی اروپا با ۱۷٫۱ میلیون نفر جمعیت که پایتخت آن شهر آمستردام است، اما به منظور تمرکززدایی بسیاری از وزارتخانه‌ها و سفارتخانه‌ها در شهر لاهه یا پیرامون آن مستقر شده‌اند. هلند بخش اصلی و اروپایی پادشاهی هلند (به زبان هلندی: Koninkrijk der Nederlanden کُنینک‌رَیک دِر نِیدِرلاندِن) به‌شمار می‌رود که جزایری را در آمریکای مرکزی نیز شامل می‌شود. هلند از شرق با آلمان، از جنوب با بلژیک و از غرب نیز از راه دریا با بریتانیا همسایه است. بندر روتردام دومین شهر بزرگ هلند است و از نظر مساحت و تعداد اسکله‌هایی که دارد، بزرگ‌ترین بندر اروپا نیز به‌شمار می‌رود.

کشور گل لاله و سرزمین آسیاب بادی از معروف‌ترین لقب‌های هلند است. ۲۵ درصد از زمین‌های کشور هلند پایین‌تر از سطح دریای آزاد قرار دارد و ۲۱ درصد از جمعیت آن در این مناطق زندگی می‌کنند. تولید ناخالص داخلی هلند (نه تولید ملی) در سال ۲۰۰۶ بیش از ۵۰۰ میلیارد یورو بوده‌است و نرخ رشد اقتصادی در همین سال نزدیک به ۳ درصد بوده‌است. رشد تورم در هلند از سال ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۷ به‌طور میانگین حدود دو درصد گزارش شده‌است. نرخ بیکاری در دورهٔ مشابه حدود دو درصد بوده‌است (۴۰۰ هزار نفر و کمتر).

روش های ارسال پول به هلند ، حواله یورو به هلند ، وسترن یونیون به هلند ، حواله ارزی به هلند

هلند در پرورش و تجارت گل مقام اول را در جهان داراست. دامداری و کشاورزی نیز از پایه‌های اقتصاد هلند محسوب می‌شود. هلندی‌ها علی‌رغم کوچکی کشورشان سهم بزرگی در تجارت و بانکداری جهانی دارند. ایالات متحدهٔ آمریکا یکی از بازارهای اصلی هلند است و کشورهای اتحادیه اروپا مهم‌ترین شرکای تجاری آن هستند. بیش از نیمی از سهام شرکت نفتی – گازی شل را هلند در اختیار دارد و مابقی را بریتانیا. این شرکت که بخش هلندی آن به رویال داچ شل معروف است در زمینهٔ استخراج و تجارت نفت و گاز در سراسر جهان از جمله ایران فعالیت می‌کند. هلند خود نیز دارای ذخایر گاز طبیعی است و بخش از آن را صادر می‌کند. کشتی‌سازی و صنایع شیمیایی از دیگر صنایع مادر در هلند هستند. از شرکت‌های بزرگ هلندی می‌توان به فیلیپس (صنایع الکترونیک)، هاینکن (یکی از عمده‌ترین تولیدکنندگان آبجو در جهان) و (صنایع شیمیایی مانند آکزونوبل) اشاره کرد. واحد پول هلند پیش از تبدیل به یورو، فلورن یا گیلدر هلندی بود.

روش های حواله یورو به هلند

  • حواله ارز به فرانسه با استفاده از روش سوئیفت

از جمله روش‌های امن و پرکاربرد برای حواله یورو به هلند، می‌توان به حواله ارزی به روش سوئیفت اشاره کرد. این سیستم در کشورهای مختلف دارای نمایندگی‌هایی برای انتقال وجه به کشور هلند است. اگر می‌خواهید از سیستم سوئیفت برای حواله یورو استفاده کنید، ابتدا باید کد حساب سوئیفت فردی که می‌خواهید مبلغی را برای او ارسال کنید را داشته باشید.

این کد شامل ۸ تا ۱۱ بخش به صورت عدد و حرف است که به همین دلیل یکی از امن‌ترین روش‌های انتقال وجه تبدیل شده است که فقط به واسطه ی بانک ها انتقال داده میشود. البته توجه داشته باشید که برای استفاده از روش سوئیفت نمی‌توانید حواله با مبلغ کم انجام دهید و ممکن است برای جابجایی‌های خرد به مشکل بخورید.

روش های ارسال پول به هلند ، حواله یورو به هلند ، وسترن یونیون به هلند ، حواله ارزی به هلند

مزایای استفاده از سیستم سوئیفت برای حواله یورو به هلند چیست؟

از آنجا که SWIFT از پیام‌های استاندارد بین المللی استفاده می‌کند، راهی شفاف برای برقراری ارتباط بین موسسات به شمار می‌رود و به طور کاملا امن، جزئیات هر معامله را منتقل می‌کند. استفاده از SWIFT مزایای متعددی دارد. از جمله:

  1. شفافیت: پرداخت‌های SWIFT به طور کامل مبالغ مربوط به معامله، مسیری که بین بانک‌ها طی می‌شود، جزئیات کلیه هزینه‌ها و ماهیت پرداخت را مشخص می‌کند. این اطلاعات به همه طرف‌های درگیر مبادله اجازه می‌دهد تا تراکنش را پیگیری کرده و هزینه‌ها و دوره زمانی مربوطه را درک کنند.
  2. قابلیت ردیابی: از آنجا که SWIFT مسیر معامله بین بانک‌ها و میزان پول مورد نیاز را مشخص می‌کند، ردگیری همه معملات به سادگی ممکن است.
  3. ثبات: با توجه به ساختار پیام‌ها، اطلاعات پرداخت بدون توجه به موانع کشور یا زبان به آسانی قابل رمزگشایی است.
  4. امنیت و قابلیت اتکای بالا: همه پیام‌ها در این شبکه مالی از مبدا به صورت کامل رمزنگاری شده و احتمال دسترسی غیرمجاز به مبادلات وجود ندارد. همچنین احتمال اشتباه و یا کم شدن پیام در این سیستم، بسیار ناچیز است.
  5. هزینه معقول: کارمزد مبادلات مالی به طور مثال برای حواله یورو به هلند نسبت به سیستم‌های مالی قبلی تا یک سوم کاهش یافته است. کارمزد استفاده سوئیفت برای مبادلات مالی با حجم بالا،  ناچیز محسوب می‌شود.
  • ارسال پول به هلند با استفاده از وسترن یونیون

شرکت وسترن یونیون از جمله قدیمی‌ترین سرویس‌های نقل و انتقال پول است. این شرکت در سال ۱۸۵۱ میلادی در کشور آمریکا توسط فردی به نام ازرا کرنل بنیان نهاده شد. این شرکت، خدمات مختلفی در زمینه‌های متفاوت از جمله انتقال پول از فردی به فرد دیگر را در نهایت امنیت و سرعت، ارائه می‌دهد. شرکت وسترن یونیون پس از گذشت سال‌ها و با افتتاح بیش از ۵۰۰ هزار شعبه، اکنون در سراسر جهان فعالیتی گسترده دارد. انتقال پول از طریق وسترن یونیون ممکن است نسبت به سایر روش‌ها کمی گران‌تر به نظر برسد، اما در مواقعی که دسترسی به سایر روش‌های معمول و مرسوم به هر دلیلی امکان‌پذیر نباشد، روش منطقی و از طرف دیگر سریعی است. 

انتقال پول از طریق شرکت وسترن یونیون، فرایند بسیار سر‌راست و ساده‌ای دارد که در ادامه، این فرایند را برای شما توضیح می‌دهیم. برای ارسال پول کافی است که به یکی از شعبه‌های وسترن یونیون بروید و اسم و آدرس دریافت‌کننده‌ی پول را ارائه دهید. سپس از شما خواسته می‌شود مقدار پولی را که می‌خواهید انتقال دهید تعیین کنید تا کارمزدی که باید بپردازید به شما اعلام شود. وسترن یونیون در مورد نقل و انتقالات بین‌المللی سخت‌گیرانه‌تر از نقل و انتقالات داخلی برخورد می‌کند، تا بتواند تا حد ممکن میزان کلاه‌برداری‌های مالی را کاهش دهد.

روش های ارسال پول به هلند ، حواله یورو به هلند ، وسترن یونیون به هلند ، حواله ارزی به هلند

اگر شما جزو افرادی باشید که یکی از نزدیکانتان در کشور هلند سکونت داشته باشد، به احتمال بسیار زیاد برایتان پیش آمده که بخواهید به این کشور پول ارسال کنید. یا ممکن است تعامل تجاری با این کشور داشته باشید و نیاز به ارسال فوری و امن پول به کشور هلند داشته باشید. مطابق نیاز شما، روش‌های متنوعی برای ارسال پول به هلند وجود دارد و یکی از روش‌های عالی، استفاده از خدمات فوق‌العاده‌ی شرکت وسترن یونیون است. در ادامه، نحوه‌ی ارسال پول به هلند از طریق وسترن یونیون را با جزئیات بیش‌تری برای شما بیان می‌کنیم. همان‌طور که در بخش قبل نیز گفته شد، اولین کار شما باید این باشد که به یکی از شعب وسترن یونیون بروید و اسم و آدرس فرد گیرنده‌ی پول و مقدار وجهی که می‌خواهید ارسال کنید را اعلام کنید. کارمزد شرکت وسترن یونیون، بعد از مشخص شدن مقدار پول ارسالی شما معین می‌شود که بعد از پرداخت آن، یک کد به شما داده می‌شود. شما میبایست این کد را به کسی به او پول ارسال کرده‌اید، بدهید تا او بتواند با استفاده از آن، پول ارسالی را دریافت کند.

جمع‌بندی در مورد حواله یورو به هلند

امروزه، نقل و انتقال پول با توجه به گستردگی روابط بین کشور‌ها و همچنین مهاجرت افراد به نقاط دور و نزدیک و نیاز‌های مختلف، امری لزومی به حساب می‌آید. یکی از بهترین روش‌ها در این زمینه از لحاظ سرعت عملکرد و قابلیت اعتماد، ارسال از طریق شرکت وسترن یونیون است که با توجه به تعداد بالای شعبه‌های این شرکت در سطح جهان، پیشنهاد ما به شما این است که در صورت نیاز به ارسال پول به هلند، استفاده از خدمات این شرکت را جزو اولین گزینه‌های خود قرار دهید و تجربه‌ی خوبی را برای خود رقم بزنید. 

برچسب ها: حواله ارزی

صرافی آنلاین ایران اروپا با 17 سال سابقه درخشان در عرصه ارسال حواله ارزی به سراسر دنیا، آماده ارائه سرویس های خود به هموطنان عزیز می باشد.

جهت مشاهده نرخ حواله بروز به تلگرام ما بپیوندید عضویت در کانال تلگرام

خبرنامه

برای آخرین اخبار و مقالات ما ثبت نام کنید. ما به شما نامه های ناخواسته نمی دهیم

2022© تمامی حقوق برای این سایت متعلق به ایران اروپا و محفوظ است.

تماس در تلگرام تماس در واتس اپ

ارتباط و هماهنگی در تلگرام (T.me/Ireurpoe)