حواله ارزی

حواله پوند به انگلیس ، ارسال حواله ارزی به انگلیس

ایران اروپاحواله پوند به انگلیس – پادشاهی بریتانیا و کشور انگیس از گذشته اینقدر قدرتمند بودند که حالا تاثیر ارزش پولی این کشور با دیگر واحد های پولی دنیا را میتوان به راحتی دید. انگلستان با جمعیتی نزدیک 60 میلیون نفر در آخرین سرشماری که در سال 2015 انجام شد جز ثروتمند ترین کشورهای دنیا و از آن دسته کشورهایی است که از آنها به عنوان ابر قدرت ها نام میشود. واحد پولی انگلیس پوند استرینگ است که در حال حاضر معادل 1.27 دلار آمریکا میباشد.

انگلیس بخشی بزرگی از جزایر بریتانیای کبیر است که دو جزیره ای در شمال غربی اروپا میباشند و از چهار کشور ، انگلیس، اسکاتلند، ولز و ایرلند شمالی تشکیل شده است. انگلستان در صنایع علمی، فناوری، خودرو سازی و هواپیما سازی بسیار پیشرفته است، از جمله برند های اتومبیل خودرو سازی که در این کشور فعالیت میکنند میتواند به رولز رویس، رنج روور، بنتلی، جگوار نام برد. از انگلیس همچنین به عنوان یکی از ابرقدرت های نظامی در جهان نام برده میشود که قدرت نظامی و سیاسی بسیار زیادی در دنیا دارد. در این مطلب قصد داریم به روش های ارسال حواله پوند به انگلیس بپردازیم.

تعرفه ارسال حواله پوند به انگلیس

ایران اروپا کارمزدی جهت انتقال وجه از شما دریافت نمیکند مبلغ کارمزد صرفا از اصل مبلغ ارسال کسر شده و بعد از کسر به حساب مقصد واریز میشود

ارسال حواله پوند به تمام بانک های انگلیس | از هزار تا 5 هزار پوند انگلیس | 25 پوند

ارسال حواله پوند به تمام بانک های انگلیس | از 5 هزار تا 8 هزار پوند انگلیس | 35 پوند

ارسال حواله پوند به تمام بانک های انگلیس | بیش از 8 هزار پوند انگلیس | 45 پوند

ارسال حواله تحویل دستی اروپا | به تمام کشورهای انگلیس | معادل یا بیش از 5 هزار پوند انگلیس | 3 درصد

نقد کردن حواله پوند و تحویل در ایران از تمام کشورهای انگلیس | معادل یا بیش از 5 هزار پوند انگلیس | 5 درصد

————————————————

برای ارسال حواله پوند به انگلیس با ما از طریق واتس اپ یا تلگرام تماس بگیرید
ارسال سفارش حواله

کوتاه درباره انگلیس

انگلستان وسیع‌ترین، پرجمعیت‌ترین و ثروتمندترین کشور پادشاهی متحد بریتانیا می‌باشد و پایتخت آن شهر لندن است.

این کشور از شمال با اسکاتلند و از غرب با ولز هم‌مرز است. مرزهای آبی این کشور در شمال غرب دریای ایرلند، در جنوب غرب دریای سلتی و در شرق دریای شمال است و در جنوب نیز کانال مانش آن را از اروپای قاره‌ای و کشور فرانسه جدا می‌کند.

انگلستان دارای بیش از یکصد جزیره کوچک و بزرگ است که از جمله آن‌ها می‌توان به جزیره وایت و جزیره من اشاره کرد. شهر لندن پایتخت انگلستان و در عین حال پایتخت بریتانیا است. پرآب‌ترین رود انگلستان، رود تیمز است که از میان شهر لندن می‌گذرد و به دریای شمال می‌ریزد.

انگلستان به همراه اسکاتلند ، ولز و ایرلند شمالی کشور پادشاهی متحد بریتانیا را تشکیل می دهند .

مساحت این کشور ۱۳۰٬۳۹۵ کیلومتر مربع و جمعیت آن تا واپسین سرشماری در سال ۲۰۱۴ میلادی ۵۴٬۳۱۶٬۶۰۰ نفر بوده‌است.

ارسال حواله ارزی به انگلیس | حواله پوند به انگلیس

ایرانیان زیادی از گذشته های دور و سالهای اخیر در انگلستان زندگی میکنند و دارای کسب و کارهای خرد و بزرگی در این کشور هستند. به مانند دیگر کشورهای دنیا که ایران به دلیل تحریم های مالی مشکل روابط بین بانکی با آنها دارد در مورد انگیس نیز این مورد صدق میکند و امکان ارسال و دریافت حواله های بین بانکی بصورت مستقیم وجود ندارد.

از جمله ایرانیان مشهور ساکن انگلستان میتواند به فرهاد مشیری مالک سابق باشگاه آرسنال و کنونی باشگاه اورتون اشاره کرد. از جمله بانک های معروف انگلستان که ایرانیان در آن حساب بانکی داشته یا اغلب به آنها حواله پوند ارسال میکنند میتوان به استاندارد چارترد (Standard Chartered) بانک بارسالایز (Barclays bank) و چند مورد دیگر اشاره کرد. ارسال انواع حواله های ارزی (حواله پوند) به بانک های انگلیس توسط ایران اروپا امکان پذیر است که عبارتند از:

حواله دلار به انگلیس

برای ارسال حواله دلار به انگلیس چند روش مختلف وجود دارد، اولین آنها ارسال حواله بصورت بانکی به یکی از بانک های مورد نظر شماست، در این روش شما برای ارسال حواله نیاز به مشخصات بانکی مقصد که شامل مشخصات مالک حساب یا شرکت، شماره حساب دلاری ، نام بانک ، کد سوئیفت، شرح پرداخت وجه و اطلاعات شعبه مقصد است دارید.

ایران اروپا امکان ارسال حواله به تمام بانک های انگلیس نظیر استاندارد چارترد، بارسلایز ، بانک HBCS ، بانک کپیتال وان ، M&S بانک ، بانک آو انگلند ، آلیانز بانک ، سیتی بانک ، تسکو بانک ، یورکشایر بانک ، سانتاندر و …  به صورت حواله ارزی سوئیفت بصورت شخصی و شرکتی را دارد که میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در ایران اروپا در ارتباط باشید.

حواله یورو به انگلیس

همچنین اگر قصد ارسال حواله یورو به انگلیس را دارید میتوانید مانند ارسال حواله دلاری از طریق ایران اروپا به بانک و شماره حساب مورد نظر خود حواله ارزی خود را ارسال کنید، برای ارسال حواله نیاز به مشخصات بانکی مقصد که شامل مشخصات مالک حساب یا شرکت، شماره حساب یورویی ، نام بانک ، کد سوئیفت، شرح پرداخت وجه و اطلاعات شعبه مقصد است دارید.

ایران اروپا امکان ارسال حواله به تمام بانک های انگلیس نظیر استاندارد چارترد، بارسلایز ، بانک HBCS ، بانک کپیتال وان ، M&S بانک ، بانک آو انگلند ، آلیانز بانک ، سیتی بانک ، تسکو بانک ، یورکشایر بانک و …  به صورت حواله ارزی سوئیفت بصورت شخصی و شرکتی را دارد که میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در ایران اروپا در ارتباط باشید.

ارسال حواله ارزی به انگلستان انگلیس ، ایران اروپا ،حواله دلار ، حواله یورو ، حواله پوند

حواله پوند به انگلیس

همچنین اگر قصد ارسال حواله پوند به انگلیس را دارید میتوانید مانند ارسال حواله دلاری از طریق ایران اروپا به بانک و شماره حساب مورد نظر خود حواله ارزی خود را ارسال کنید، برای ارسال حواله پوند نیاز به مشخصات بانکی مقصد که شامل مشخصات مالک حساب یا شرکت، شماره حساب پوند ، نام بانک ، کد سوئیفت، شرح پرداخت وجه و اطلاعات شعبه مقصد است دارید.

ایران اروپا امکان ارسال حواله به تمام بانک های انگلیس نظیر استاندارد چارترد، بارسلایز ، بانک HBCS ، بانک کپیتال وان ، M&S بانک ، بانک آو انگلند ، آلیانز بانک ، سیتی بانک ، تسکو بانک ، یورکشایر بانک و …  به صورت حواله ارزی سوئیفت بصورت شخصی و شرکتی را دارد که میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در ایران اروپا در ارتباط باشید. در این مسیر ما به تمام بانک های انگلیس ای اعم از بانک های ذکر شده بالا امکان ارسال و واریز وجه به حساب های پوند را داریم. لیست بانک های  انگلستان در ویکی پدیا

مدارک مورد نیاز برای ارسال حواله پوند به انگلیس

 • مشخصات فرد ارسال کننده ی حواله در ایران + کارت شناسایی ملی
 • اطلاعات حساب مقصد شامل( شماره حساب، کد سوئیفت، آدرس بانک، نام مالک حساب، شماره ترانزیت، دلیل پرداخت و …)
 • تسویه ریالی در ایران توسط فرد ارسال کننده
 • در صورتی که حواله به ارگان های آموزشی نظیر مدرسه و دانشگاه باشد در بخش توضیحات نیاز به کد مخصوص است.
 • در صورتی که حواله به شرکت باشد نیاز به فاکتور وجود دارد.

ارسال حواله ارزی به انگلستان انگلیس ، ایران اروپا ،حواله دلار ، حواله یورو ، حواله پوند

حواله وسترن یونیون به انگلیس (حواله شخصی بدون نیاز به افتتاح حساب)

وسترن یونیون از سریع ترین روش های انتقال حواله به سراسر جهان است، این سرویس در اغلب شهرهای انگلیس نیز فعالیت دارد که بسیاری از آنها امکان ارسال و دریافت حواله شخصی را به شما میدهند. چنانچه قصد دریافت سریع حواله بدون نیاز به حساب بانکی بصورت کاملا قانونی را دارید، این امکان توسط ایران اروپا برای شما فراهم شده است که بتوانید حواله پوند به انگلیس را بصورت ارز محلی یا پوند انگلیس از سرویس بین المللی وسترن یونیون دریافت کنید.

چگونه از طریق وسترن یونیون به انگلیس پول ارسال کنیم؟

 • با استفاده از وسترن یونیون شما میتوانید روزانه 3 هزار پوند به انگلیس ارسال کنید.
 • امنیت در انتقال، سرعت در دریافت و عدم توضیح برای انتقال پول وسترن یونیون را به یک روش ایده آل برای حواله پوند انگلیس تبدیل کرده است.
 • بلافاصله پس از تایید حواله توسط سرویس وسترن یونیون و دریافت رسید در اختیار گیرنده قرار خواهد گرفت و در اکثر شهرهای انگلیس گیرنده با مراجعه به شعب این سرویس مبلغ مورد نظر را دریافت میکند.
 • حواله وسترن یونیون به ارز محلی کشوری که در آن هستید تحویل شما میشود، برای دریافت این حواله در انگلیس، بدون در نظر گرفتن هر نوع ارزی که ارسال شده باشد شما مبلغ را بصورت پوند انگلیس دریافت میکنید.
 • کارمزد های وسترن یونیون کمی بیشتر است اما سرعت در انتقال، عدم نیاز به توضیح در انتقال، عدم نیاز به حساب بانکی و دریافت در هر ساعتی از شبانه روز این موضوع را برای شما قابل قبول میکند.
 • برای ارسال وسترن یونیون فقط نام و نام خانوادگی گیرنده بصورت لاتین(انگلیسی)، شماره تلفن، نام کشور  و نام شهر نیاز است.

حواله سوئیفت چیست؟ کارمزد مدت زمان و نحوه ارسال حواله

حواله تحویل دستی در دلار انگلیس

چنانچه قصد دریافت حوالجات ارزی خود بصورت تحویل دستی در انگلیس را دارید، و قصد دارید خود شخصا این حوالجات را تحویل بگیرید این امکان در شهر تورنتو برای ایران اروپا در مبالغ مختلف وجود دارد که بتوان حواله پوند را به شما تحویل دهیم. جهت هماهنگی با پشتیبانی سایت در ارتباط باشید.

بانک های انگلیسی و اقتصاد در انگلستان

انگلستان خانه یکی از قدیمی ترین و معتبرترین سیستم های بانکی جهان است. در این مقاله که درباره حواله پوند است قصد داریم درباره بانک های انگلیسی که نقش مهمی در اقتصاد انگلستان ایفا می کنند و طیف وسیعی از خدمات مالی را به مشاغل و افراد ارائه می دهند. اقتصاد انگلیس همچنین با طیف وسیعی از صنایع از جمله خدمات مالی، تولید و گردشگری یکی از بزرگترین اقتصادهای اروپا و جهان است.

بررسی اجمالی بانک های انگلیسی

بانک های انگلیسی را می توان به طور کلی به دو دسته تقسیم کرد: بانک های خرد و بانک های سرمایه گذاری. بانک های خرده فروشی بانک هایی هستند که خدمات مالی مانند حساب های جاری، حساب های پس انداز و وام را به افراد و مشاغل کوچک ارائه می کنند. نمونه هایی از بانک های خرده فروشی در انگلستان عبارتند از HSBC، Barclays، Lloyds Banking Group و NatWest Group. از سوی دیگر، بانک‌های سرمایه‌گذاری خدمات مالی مانند ادغام و تملک، پذیره‌نویسی و تجارت را به شرکت‌ها و مؤسسات بزرگ ارائه می‌کنند. نمونه هایی از بانک های سرمایه گذاری در انگلستان عبارتند از: گلدمن ساکس، جی پی مورگان و مورگان استنلی.

بررسی اجمالی اقتصادی انگلستان

اقتصاد انگلستان ششمین اقتصاد بزرگ جهان و دومین اقتصاد بزرگ اروپا پس از آلمان است. این یک اقتصاد مختلط با ترکیبی از شرکت خصوصی و مداخله دولت است. بخش خدمات بزرگترین بخش در اقتصاد انگلیس است که تقریباً 80 درصد از تولید ناخالص داخلی را تشکیل می دهد. بخش های تولیدی و ساخت و ساز نیز سهم قابل توجهی در اقتصاد انگلیس دارند.

نقش بانک های انگلیسی در اقتصاد

بانک های انگلیسی نقش مهمی در اقتصاد انگلستان دارند. آنها خدمات مالی را به مشاغل و افراد ارائه می دهند و به تسهیل رشد و توسعه اقتصادی کمک می کنند. بانک‌های انگلیسی همچنین مسئول خلق پول از طریق سیستم بانکداری ذخایر کسری هستند که به آن‌ها امکان می‌دهد بیشتر از آنچه در ذخایر دارند پول قرض دهند. این سیستم به بانک های انگلیسی اجازه می دهد تا با افزایش عرضه پول، رشد اقتصادی را تحریک کنند.

بانک های انگلیسی نیز به شدت توسط بانک انگلستان، که به عنوان بانک مرکزی انگلستان عمل می کند، کنترل می شوند. بانک انگلستان مسئول تنظیم سیاست های پولی، تنظیم نهادهای مالی و حفظ ثبات مالی در اقتصاد است.

در نتیجه، بانک های انگلیسی جزء حیاتی اقتصاد انگلستان هستند. آنها طیف وسیعی از خدمات مالی را به مشاغل و افراد ارائه می دهند و به تسهیل رشد و توسعه اقتصادی کمک می کنند. اقتصاد انگلیس یکی از بزرگترین اقتصادهای جهان است که دارای طیف وسیعی از صنایع است. نقش بانک های انگلیسی در اقتصاد تامین مالی، خلق پول و تسهیل رشد اقتصادی است. بانک های انگلیسی به شدت توسط بانک انگلستان تنظیم می شوند که ثبات مالی در اقتصاد را تضمین می کند.

منابع تامین پول

تمام حواله های ارزی به انگلیس توسط ایران اروپا از خود انگلیس تهیه شده و اغلب مربوط به بازرگانان و تجار ایرانی در انگلیس است، و منابع پول بصورت قانونی تهیه شده که هیچ خطری از ابتدا تا انتهای ارسال حواله مشتریان را تهدید نکند.

کلام آخر

ارسال حواله پوند به انگلیس همیشه یکی از پر طرفدار ترین نوع حوالجات ارزی در ایران بوده است، که دلیل آن رابطه ی اقتصادی و فرهنگی بسیار قدرتمند بین دو کشور است. چنانچه قصد ارسال حواله پوند به انگلیس را دارید ایران اروپا این زمینه را برای شما فراهم میکند که بتوانید به سرعت و با اطمینان خاطر کامل اقدام به ارسال پول به مقصد این کشور کنید.

برچسب ها: حواله ارزی حواله پوند

صرافی آنلاین ایران اروپا با بیش از 18 سال سابقه (1384) درخشان در عرصه ارسال حواله ارزی به سراسر دنیا، آماده ارائه سرویس های خود به هموطنان عزیز می باشد.

قیمت های بروز حواله ارزی 1403

جهت مشاهده نرخ حواله بروز به تلگرام ما بپیوندید عضویت در کانال تلگرام

2024© تمامی حقوق متعلق به ایران اروپا و محفوظ است. IRX

ارسال حواله و مشاوره

+1 601 691 4188

تماس در تلگرام تماس در واتس اپ