حواله ارزی

حواله یورو به مجارستان ، روش های ارسال حواله یورو به مجارستان

ایران اروپاحواله یورو به مجارستان – مجارستان کشوری در اروپای مرکزی و با حدود 10 میلیون جمعیت یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپاست. پایتخت مجارستان شهر بوداپست است. مجارستان طبق برآورد صندوق بین المللی پول یکی در 57امین در بین 191 کشور قدرت اقتصادی بر اساس تولید ناخالص ملی است. سطح استاندارد زندگی در مجارستان با توجه به سرآمد درآمد سالانه بسیار بالا است. مجارستان از سال 2004 به عضویت اتحادیه اروپا درآمد.

از شهرهای مهم مجارستان میتوان به پایتخت آن اشاره کرد که یکی از شهرهای بسیار مهم توریستی در اروپا محسوب میشود. از سایر شهر های مجارستان میتوان به دبرتسن ، سگد، میشکولتس، پچ، دیور، نیردی‌هازا و کچکمت اشاره کرد.

مجارستان با تاریخ و فرهنگ غنی آن شناخته می‌شود و مشارکت‌های گسترده‌ای در حوزه‌های هنر، موسیقی، ادبیات، علوم، تکنولوژی و ورزش داشته‌است. به دلیل دارا بودن دانشگاه های معتبر و سطح علمی بسیار خوب یکی از اهداف مهاجران ایرانی در سال های سال بوده و بسیاری از ایرانیان در این کشور اقامت دارند، در ادامه نحوه ی ارسال حواله یورو به مجارستان را به شما توضیح میدهیم.

تعرفه ارسال حواله یورو به مجارستان

ایران اروپا کارمزدی جهت انتقال وجه از شما دریافت نمیکند مبلغ کارمزد صرفا از اصل مبلغ ارسال کسر شده و بعد از کسر به حساب مقصد واریز میشود

ارسال حواله یورو به مجارستان | از هزار تا 5 هزار یورو به مجارستان | 25 یورو

ارسال حواله یورو به مجارستان | از 5 هزار تا 8 هزار یورو به مجارستان| 35 یورو

ارسال حواله یورو به مجارستان | بیش از 8 هزار یورو به مجارستان | 45 یورو

ارسال حواله تحویل نقدی یورو به مجارستان | معادل یا بیش از 5 هزار یورو | 3 درصد

نقد کردن حواله و تحویل در ایران از تمام کشورهای اروپایی | معادل یا بیش از 5 هزار یورو | 5 درصد

————————————————

برای ارسال حواله یورو به مجارستان با ما از طریق واتس اپ یا تلگرام تماس بگیرید
ارسال سفارش حواله

خلاصه ای کوتاه از مجارستان

مجارستان، واقع در اروپای مرکزی، کشوری با تاریخ غنی و باستانی است که اثری پاک نشدنی بر فرهنگ، معماری و شیوه زندگی آن بر جای گذاشته است. پایتخت و بزرگترین شهر آن، بوداپست، جواهری واقعی از اروپا است که در رودخانه باشکوه دانوب قرار گرفته است. بوداپست به‌خاطر معماری خیره‌کننده‌اش، از جمله دیدنی‌های نمادین مانند قلعه بودا، ساختمان پارلمان مجارستان، و سنگر ماهیگیر مشهور است. حمام‌های حرارتی شهر، مانند Széchenyi و Gellert، تجربه‌ای آرامش‌بخش و جوان‌کننده را ارائه می‌کنند که نشان‌دهنده سنت دیرینه فرهنگ آبگرم حرارتی مجارستان است.

میراث فرهنگی مجارستان عمیقاً در سنت های آن ریشه دارد، از موسیقی و رقص محلی گرفته تا غذاهای متمایز آن. پاپریکا، ادویه ای که از فلفل های خشک تهیه می شود، سنگ بنای آشپزی مجارستانی است که باعث پیدایش غذاهای معروفی مانند گولش و خورش های دلچسب می شود. تاکستان های این کشور، به ویژه در منطقه توکاج، شراب های در سطح جهانی از جمله شراب دسر معروف توکاجی را تولید می کنند.

اهمیت تاریخی مجارستان در نقش آن در امور اروپا در طول قرن ها مشهود است. این کشور زمانی بخشی از امپراتوری اتریش-مجارستان بود و تاریخ پیچیده آن شامل دوره‌های سلطنت و کمونیسم است. انقلاب مجارستان در سال 1956 یک لحظه مهم در تاریخ مدرن آن بود که مردم علیه نفوذ شوروی قیام کردند. امروزه مجارستان یک جمهوری دموکراتیک و یکی از اعضای اتحادیه اروپا است.

مردم مجارستان به سهم خود در علم، ادبیات و هنر افتخار می کنند. چهره های برجسته ای مانند جان فون نویمان ریاضیدان، فرانتس لیست آهنگساز و نویسنده ایمره کرتز میراث ماندگاری از خود بر جای گذاشته اند. موزه ملی مجارستان و گالری‌های متعدد دستاوردهای فرهنگی آن را به نمایش می‌گذارند، در حالی که سنت‌های ادبی آن همچنان به شکوفایی ادامه می‌دهند.

زیبایی طبیعی مجارستان نیز جذابیت قابل توجهی برای بازدیدکنندگان دارد. این کشور با مناظر زیبا، از جمله خم خوش منظره دانوب، دریاچه مسحور کننده بالاتون، و تپه های متحرک حومه مجارستان آراسته شده است. این مناطق فرصت های زیادی را برای فعالیت در فضای باز، از پیاده روی و مزه شراب گرفته تا ورزش های آبی و استراحت فراهم می کنند.

در سال‌های اخیر، مجارستان با چالش‌های سیاسی و اجتماعی، از جمله بحث بر سر موضوعاتی مانند مهاجرت و آزادی رسانه‌ها، مواجه بوده است. این تحولات بحث هایی را هم در داخل کشور و هم در سطح بین المللی برانگیخته است. با این وجود، مجارستان همچنان یک مقصد فریبنده برای مسافرانی است که به دنبال ترکیبی از تاریخ، فرهنگ و شکوه طبیعی در قلب اروپا هستند. شخصیت منحصر به فرد و جذابیت ماندگار آن همچنان کسانی را که به کاوش در محصولات متنوع آن می پردازند مجذوب خود می کند. حواله دلار

ارسال حواله یورو به مجارستان ، حواله یورو به مجارستان از ایران ، ارسال پول به مجارستان ، پرداخت شهریه دانشگاه در مجارستان ، حواله پول به مجارستان

مناسبات تجاری ایران و مجارستان

در سال ۱۳۳۱، پس از پایان جنگ جهانی دوم، یک توافق تجاری بین ایران و مجارستان امضا شد که پایه‌ای برای تبادلات دوجانبه در سال‌های آینده فراهم کرد.

در سال ۱۳۴۴، یک توافق دیگر منعقد شد که به موجب آن مجارستان حدود ده میلیون دلار اعتبار برای خرید ماشین‌آلات صنعتی به ایران اعطا کرد، اما از تمام این اعتبار استفاده نشد.

در سال ۱۳۴۵، یک قرارداد سه‌ساله با حجم مبادلات سالیانه حدود سی میلیون دلار امضاء شد، اما در عمل میانگین ۴.۵ میلیون دلار نشد. صادرات ایران به مجارستان شامل مواردی نظیر پنبه، پوست‌های خام، فرش و چوب، پارچه‌های پنبه‌ای و مهم‌تر از همه نفت بود. با این حال، به دلیل بسته شدن کانال سوئز در آن زمان، صادرات نفت به تأخیر افتاد.

در سال ۱۳۴۷، به عنوان ادامه همکاری‌های اقتصادی و فنی، مجارستان اعتباری به ارزش چهل میلیون دلار با بهره‌وری ۵.۲ درصد به دولت ایران برای انجام پروژه‌های صنعتی، خرید ماشین‌آلات و تجهیزات، و خدمات اعطا می‌کرد و در مقابل، ایران به همان اندازه نفت خام را به مجارستان صادر می‌کرد.

از سال ۱۳۵۹، پس از بحران گروگان‌گیری در سفارت آمریکا و تحریم‌های اقتصادی، صادرات نفت ایران به آمریکا از طریق مجارستان ادامه یافت. یکی از شرکت‌های مجاری در این معاملات شرکت مینرال‌ایمپکس بود که نفت ایران را با ضرر ده سنت بر هر دلار به آمریکا صادر می‌کرد. ده درصد از این مبلغ به حساب‌های شخصی افراد در مجارستان و با اطلاع دولت مجارستان و شوروی واریز می‌شد و حتی پس از سقوط کمونیسم ادامه داشت، که به اقتصاد مجارستان به ضرر حساب‌های شخصی آسیب جدی وارد کرد.

روش های ارسال حواله یورو به مجارستان

 با  وجود اینکه تحریم‌های همه جانبه‌ای علیه همه سیستم‌های مالی ایران پابرجا است، اما هنوز هم راه‌هایی برای این ارتباط وجود دارد. به طور کلی دو راه برای ارسال پول به دیگر کشورها وجود دارد. راه اول استفاده از روش‌های حواله بانکی یا سیستم سوئیفت است و راه دوم حواله غیر بانکی است که توسط شرکت‌های مالی و اقتصادی انجام می‌گیرد.

 در انتخاب روشی برای حواله یورو به مجارستان همچنین باید به میزان و مقدار پولی که قصد ارسال دارید نیز توجه نموده و با در نظر گرفتن آن راه مناسب را انتخاب کنید. به علاوه باید راهی را برگزینید که امن و کم هزینه‌تر از روش‌های دیگر باشد. در ادامه برخی از راه‌ها را بررسی خواهیم کرد:

 • حواله یورو به مجارستان از ایران با استفاده از سوئيفت

سوئیفت یک شبکه بین المللی بانکی و بسیار امن برای انتقال پول محسوب می‌شود. شبکه سوئیفت (Swift) مخفف عبارت «جامعه جهانی ارتباط مالی بین بانکی» یا (Society For Worldwide Interbank Financial Telecommunication) است. این شبکه مالی در سال 1971 با هدف ایجاد راهی هماهنگ و یکدست برای همه بانک‌ها در سراسر دنیا ایجاد شد تا آن‌ها بتوانند پول را از یک کشور با امنیت بالا، به کشوری دیگر منتقل نمایند.

 با استفاده از این روش، دستورهای پرداخت و انتقال پول به کمک کدهای سوئیفتی، به بانک‌ها ارسال می‌شود تا نیازی به انتقال خود پول به صورت فیزیکی وجود نداشته باشد. حواله یورو به مجارستان و دیگر تراکنش‌ها در این شبکه با استفاده از یک کد 8 تا 11 رقمی که کد سوئیفت (Swift Code) نام دارد، انجام مي‌شود.

استفاده از شبکه سوئیفت برای ارسال پول و تراکنش‌های مالی مزایای زیادی دارد. این شبکه امن، کاملا پکپارچه، استاندارد، سریع و نسبت به رقبای قبلی ارزان‌تر است. سوئیفت برای جابه‌جایی مقادیر بالای پول، بسیار ایده‌آل است و در دنیا تقریبا جایگزینی ندارد. 

ایران در سال 1364 به این شبکه جهانی پیوست اما در سال 1390 و با گسترده‌تر شدن تحریم‌ها، دسترسی ایران به این شبکه قطع شد. پس از تصویب برجام، دوباره بانک‌های محدودی از ایران اجازه دستیابی به این شعبه را پیدا کردند ولی هنوز هم به دلیل ترس از جریمه، بانک‌های زیاید حاضر به برقراری ارتباط با بانک‌های ایرانی نیستند. 

امروزه برای حواله یورو به مجارستان و دیگر کشورها از خدمات صرافی‌های ایرانی و یا موسسات مالی کشورهای همسایه که به صورت واسطه عمل می‌کنند، می‌توان برای ارسال پول با این روش استفاده نمود.

ارسال حواله یورو به مجارستان ، حواله یورو به مجارستان از ایران ، ارسال پول به مجارستان ، پرداخت شهریه دانشگاه در مجارستان ، حواله پول به مجارستان

لیست بانک ها و موسسات مالی برتر مجارستان

مطمئناً در اینجا تعدادی از معروف ترین بانک های مجارستان به همراه شرح مختصری از هر کدام آورده شده است:

1. OTP Bank (Országos Takarék Bank): OTP Bank بزرگترین و برجسته ترین بانک مجارستان است که طیف گسترده ای از خدمات مالی از جمله بانکداری خرده فروشی و شرکتی، بانکداری سرمایه گذاری و مدیریت دارایی را ارائه می دهد.

2. بانک K&H (Kereskedelmi és Hitelbank): یکی از شرکت های تابعه گروه KBC، بانک K&H به دلیل خدمات جامع بانکی خود، با حضور قوی در بانکداری خرده فروشی و شرکتی شناخته شده است.

3. UniCredit Bank مجارستان: UniCredit Bank بخشی از گروه بین المللی UniCredit است و طیف گسترده ای از خدمات بانکی از جمله بانکداری خرده فروشی، شرکتی و خصوصی را ارائه می دهد.

4. Erste Bank مجارستان: یکی از شرکت های تابعه Erste Group، Erste Bank مجارستان، بر بانکداری خرده فروشی و شرکتی، با تاکید بر نوآوری و خدمات مشتری محور تمرکز دارد.

5. بانک رایفیزن: بانک رایفیزن در مجارستان فعالیت می کند و طیف وسیعی از محصولات و خدمات مالی را با تمرکز بر بانکداری خرد و شرکتی ارائه می دهد.

6. بانک بوداپست: بانک بوداپست یک بانک مجارستانی با حضور قوی در بانکداری خرده فروشی است که راه حل های مالی مختلفی را برای مشتریان فردی و مشاغل کوچک ارائه می دهد.

7. CIB Bank (گروه Intesa Sanpaolo):بخشی از گروه Intesa Sanpaolo، CIB Bank طیف گسترده ای از خدمات مالی از جمله بانکداری خرد، بانکداری شرکتی و مدیریت دارایی را ارائه می دهد.

8. MKB Bank (Magyar Külkereskedelmi Bank): MKB Bank بازیگر پیشرو در بخش بانکداری مجارستان است که مجموعه متنوعی از خدمات بانکی و مالی از جمله بانکداری خرده فروشی و شرکتی را ارائه می دهد.

9. Erzsébet Takarék : Erzsébet Takarék یک تعاونی پس انداز معروف در مجارستان است که عمدتاً به مشتریان در مناطق روستایی با تمرکز بر پس انداز و بانکداری خرده فروشی خدمات ارائه می دهد.

10. بانک گرانیت: بانک گرانیت در بانکداری خصوصی و خدمات مدیریت ثروت تخصص دارد و به افراد و مشتریانی که دارای ارزش خالص بالایی هستند و به دنبال راه حل های مالی شخصی سازی شده هستند، خدمات ارائه می دهد.

این بانک ها ستون فقرات صنعت مالی مجارستان را تشکیل می دهند و طیف وسیعی از خدمات را به افراد، مشاغل و سرمایه گذاران ارائه می دهند و به رشد و ثبات اقتصادی کشور کمک می کنند.

مدارک مورد نیاز برای ارسال حواله یورو به مجارستان

 • مشخصات فرد ارسال کننده ی حواله در ایران + کارت شناسایی ملی
 • اطلاعات حساب مقصد شامل( شماره حساب، کد سوئیفت، آدرس بانک، نام مالک حساب، شماره ترانزیت، دلیل پرداخت و …)
 • تسویه ریالی در ایران توسط فرد ارسال کننده
 • در صورتی که حواله به ارگان های آموزشی نظیر مدرسه و دانشگاه باشد در بخش توضیحات نیاز به کد مخصوص است.
 • در صورتی که حواله به شرکت باشد نیاز به فاکتور وجود دارد.
 • وسترن یونیون (Western Union)

وسترن یونیون یکی از محبوب‌ترین و امن‌ترین روش‌های انتقال ارز به سراسر جهان به حساب می‌آید. این شرکت فعالیت خود را در سال 1856 در ایالات متحده آغاز کرد و امروزه در بیش از 185 کشور دنیا شعبه فعال دارد. از مهم‌ترین مزایای انتقال پول با وسترن یونیون، بی‌نیاز بودن به حساب بانکی است. برای ارسال پول به هر نقطه‌ای از جهان، مانند حواله یورو به مجارستان ، باید مشخصات گیرنده را در فرم‌ها وارد نموده و پس از پرداخت معادل ارزی به علاوه پورسانت، کدی 10 رقمی که به شما داده می‌شود را برای گیرنده ارسال نمایید. شخص گیرنده پس از احراز هویت، با ارائه کد، پول را دریافت خواهد نمود.

چگونه از طریق وسترن یونیون به مجارستان پول ارسال کنیم؟

 • با استفاده از وسترن یونیون شما میتوانید روزانه 3 هزار یورو به مجارستان ارسال کنید.
 • امنیت در انتقال، سرعت در دریافت و عدم توضیح برای انتقال پول وسترن یونیون را به یک روش ایده آل برای حوال یورو به مجارستان تبدیل کرده است.
 • بلافاصله پس از تایید حواله توسط سرویس وسترن یونیون و دریافت رسید در اختیار گیرنده قرار خواهد گرفت و در اکثر شهرهای مجارستان گیرنده با مراجعه به شعب این سرویس مبلغ مورد نظر را دریافت میکند.
 • حواله وسترن یونیون به ارز محلی کشوری که در آن هستید تحویل شما میشود، برای دریافت این حواله در مجارستان، بدون در نظر گرفتن هر نوع ارزی که ارسال شده باشد شما مبلغ را بصورت یورو در مجارستان دریافت میکنید.
 • کارمزد های وسترن یونیون کمی بیشتر است اما سرعت در انتقال، عدم نیاز به توضیح در انتقال، عدم نیاز به حساب بانکی و دریافت در هر ساعتی از شبانه روز این موضوع را برای شما قابل قبول میکند.
 • برای ارسال وسترن یونیون فقط نام و نام خانوادگی گیرنده بصورت لاتین(انگلیسی)، شماره تلفن، نام کشور  و نام شهر نیاز است.

هنگام انتخاب مناسب ترین روش برای ارسال حواله یورو از ایران به مجارستان، عواملی مانند سرعت، هزینه، راحتی و ترجیحات گیرنده را در نظر بگیرید. علاوه بر این، از هرگونه نوسانات نرخ ارز و هزینه های مربوط به تبدیل ارز آگاه باشید. همیشه صحت جزئیات گیرنده را بررسی کنید تا از روند انتقال روان مطمئن شوید. توصیه می شود کارمزدها و نرخ های ارز ارائه شده توسط ارائه دهندگان خدمات مختلف را مقایسه کنید تا گزینه ای را انتخاب کنید که به بهترین وجه نیازهای شما را برآورده می کند.

ارسال حواله یورو به مجارستان ، حواله یورو به مجارستان از ایران ، ارسال پول به مجارستان ، پرداخت شهریه دانشگاه در مجارستان ، حواله پول به مجارستان

ارسال حواله یورو دانشجویی به مجارستان

پرداخت شهریه برای دانشگاه های مجارستان از طریق حواله یورو به مجارستان شامل یک فرآیند انتقال پول بین المللی است. دانش آموزان می توانند این مراحل را برای انتقال انجام دهند:

1. با دانشگاه تماس بگیرید: قبل از شروع پرداخت، دانشجویان باید با دفتر دانشجویی بین المللی دانشگاه مجارستان یا بخش مالی خود تماس بگیرند. آنها می توانند دستورالعمل های خاصی را در مورد فرآیند پرداخت، از جمله جزئیات حساب بانکی دانشگاه، مبلغ دقیق شهریه، و هر گونه اطلاعات مرجع مورد نیاز برای انتقال ارائه دهند.

2. روش پرداخت را انتخاب کنید:
بانکداری سوئیفت: یکی از رایج ترین روش های انتقال شهریه به مجارستان از طریق بانکداری سوئیفت است. برای استفاده از این روش، دانش آموزان باید به بانک محلی خود مراجعه کنند یا از بستر بانکداری آنلاین خود استفاده کنند. آنها باید جزئیات بانکی گیرنده را که دانشگاه باید ارائه کند، از جمله کد SWIFT/BIC، شماره حساب و نام حساب را ارائه کنند. همچنین دانشجویان باید مشخص کنند که پرداخت هزینه تحصیل می باشد.
وایر ترانسفر: نقل و انتقالات سیمی مشابه انتقالات سوئیفت است اما ممکن است لزوماً شامل شبکه سوئیفت نباشد. دانش‌آموزان می‌توانند با ارائه جزئیات بانک مجارستانی گیرنده، یک حواله سیمی را از بانک خود آغاز کنند. باز هم اطمینان حاصل کنید که هدف از انتقال را به عنوان شهریه مشخص کرده اید.

3. تأیید نرخ ها و هزینه ها: دانشجویان باید از هر گونه نرخ تبدیل ارز و هزینه های مربوط به انتقال آگاه باشند. اگر وجوه از قبل به یورو نباشد، ممکن است تبدیل ارز ضروری باشد. دانش آموزان باید نرخ ارز ارائه شده توسط بانک یا خدمات انتقال پول خود را با نرخ های فعلی بازار مقایسه کنند تا مطمئن شوند که بهترین ارزش را برای پول خود دریافت می کنند.

4. انتقال را آغاز کنید:
– در صورت استفاده از بانک محلی، به شعبه بانک مراجعه کرده یا وارد پلت فرم بانکداری آنلاین شوید. – فرم انتقال مورد نیاز را با ارائه کلیه مشخصات گیرنده و مبلغ مورد نیاز پر کنید. – نرخ ارز و کارمزد را تأیید کنید. – انجام معامله و ثبت شماره مرجع تراکنش یا رسید.

5. نظارت بر انتقال: پس از شروع انتقال، نظارت بر پیشرفت آن مهم است. وضعیت نقل و انتقال را پیگیری کنید و در صورت امکان، از بانک گیرنده در مجارستان درخواست تأیید دریافت کنید تا مطمئن شوید که وجوه به حساب دانشگاه واریز شده است.

6. پیگیری با دانشگاه: پس از اتمام نقل و انتقال، مبلغ پرداختی را به واحد مالی دانشگاه اطلاع دهید. آنها ممکن است به مدرک پرداخت، مانند رسید یا تأییدیه بانک نیاز داشته باشند. برای اطمینان از اینکه پرداخت شهریه شما به درستی محاسبه می شود، حفظ ارتباط باز با دانشگاه بسیار مهم است.

7. برنامه ریزی قبلی: برای جلوگیری از هرگونه تاخیر یا عارضه، دانشجویان باید زودتر از موعد پرداخت دانشگاه نسبت به انتقال شهریه اقدام کنند. این اجازه می دهد تا زمانی که هر مشکل احتمالی بدون به خطر انداختن ثبت نام حل شود.

به یاد داشته باشید که هر دانشگاه ممکن است روش های پرداخت کمی متفاوت داشته باشد، بنابراین پیروی از دستورالعمل های خاص ارائه شده توسط موسسه شما ضروری است. علاوه بر این، هنگام به اشتراک گذاری اطلاعات شخصی و مالی خود محتاط باشید و اطمینان حاصل کنید که از خدمات بانکی یا انتقال پول معتبر و مطمئن برای تراکنش استفاده می کنید.

ارسال حواله یورو به مجارستان ، حواله یورو به مجارستان از ایران ، ارسال پول به مجارستان ، پرداخت شهریه دانشگاه در مجارستان ، حواله پول به مجارستان

لیست دانشگاه ها و موسسات آموزشی برتر مجارستان

مطمئناً، در اینجا چندین دانشگاه مهم در مجارستان و زمینه های کلیدی تعالی آنها وجود دارد:

 • دانشگاه Eötvös Loránd (ELTE) :ELTE به دلیل برنامه های قوی خود در علوم انسانی، علوم طبیعی و علوم اجتماعی شناخته شده است. این یکی از قدیمی ترین و معتبرترین موسسات مجارستان است.
 • دانشگاه فناوری و اقتصاد بوداپست (BME): BME به دلیل برنامه های مهندسی و فنی خود از جمله مهندسی عمران و علوم کامپیوتر مشهور است.
 • دانشگاه سملوایز: دانشگاه سملوایز که متخصص در علوم پزشکی و بهداشت است، یک انتخاب برتر برای کسانی است که در رشته های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی دنبال می کنند.
 • دانشگاه اروپای مرکزی (CEU): CEU در علوم اجتماعی، علوم انسانی، حقوق و تجارت با تمرکز بین المللی و یک بدنه دانشجویی جهانی برتر است.
 • دانشگاه دبرسن: که به دلیل برنامه های کشاورزی و علوم زیستی شناخته شده است، دانشگاه دبرسن در تحقیقات و آموزش کشاورزی پیشرو است.
 • دانشگاه سگد: این دانشگاه در زمینه های مختلف به ویژه در علوم طبیعی، داروسازی و علوم انسانی قوی است.
 • دانشگاه کوروینوس بوداپست: متخصص در اقتصاد، مدیریت بازرگانی و علوم اجتماعی، کوروینوس یک مرکز تحقیقات تجاری و اقتصادی است.
 • دانشگاه پچ: با تمرکز قوی بر مراقبت های بهداشتی و علوم پزشکی، دانشگاه پچ برنامه های معروف پزشکی و مرتبط با سلامت را ارائه می دهد.
 • مدرسه بازرگانی بوداپست (BBS): BBS پیشرو در آموزش تجارت و اقتصاد است و طیف گسترده ای از برنامه ها را در این زمینه ها ارائه می دهد.
 • دانشگاه میسکولک: که به دلیل برنامه های مهندسی و فنی خود شناخته شده است، دانشگاه میسکولک به ویژه در علم مواد و مهندسی مکانیک قوی است.

این دانشگاه ها مجموعاً طیف متنوعی از برنامه ها را ارائه می دهند و مجارستان را به مقصدی جذاب برای دانشجویان بین المللی تبدیل می کنند که به دنبال تحصیل با کیفیت بالا در زمینه های مختلف تحصیلی هستند.

سخن پایانی

روش های ارسال حواله یورو به مجارستان به نوع انتقال شما و میزان انتقال شما و همینطور با توجه به مدت زمان انتقال شما میتواند متفاوت باشد، نکته ای مهمی که باید درباره آن مطمئن باشید این است که همیشه از اطلاعات حساب مقصد اطمینان کامل حاصل کنید و سپس نسبت به ارسال حواله یورو به مجارستان اقدام کنید.

برچسب ها: حواله یورو

صرافی آنلاین ایران اروپا با بیش از 20 سال سابقه (1384) درخشان در عرصه ارسال حواله ارزی به سراسر دنیا، آماده ارائه سرویس های خود به هموطنان عزیز می باشد.

قیمت های بروز حواله ارزی 1403

جهت مشاهده نرخ حواله بروز به تلگرام ما بپیوندید عضویت در کانال تلگرام

2024© تمامی حقوق متعلق به ایران اروپا و محفوظ است. IRX

ارسال حواله و مشاوره

+1 601 691 4188

تماس در تلگرام تماس در واتس اپ