حواله دلار

صرافی آنلاین ایران اروپا، امکان ارسال حواله دلار به تمام بانک های دنیا که قابلیت دریافت دلار در حساب های مقصد را برای هموطنان گرامی میسر میکنند دارد و همچنین ارسال حواله به بانک های آمریکایی، اروپایی، آسیای شرقی، کشورهای همسایه ایران و کشورهای حوزه خلیج فارس امکان پذیر است. ارسال حواله دلار به حساب شخصی، حواله دلار به حساب شرکتی ، حواله سوئیفت و … توسط ایران اروپا امکان پذیر است.

قیمت حواله دلار

در حال حاضر قیمت حواله دلار

(58,820 تومان) است

حواله دلار (قیمت حواله دلار، نرخ حواله دلار)

حواله دلار ، حواله ارزی دلار ، حواله ی ارزی دلار ، ارسال حواله سوئیفت دلار

حواله دلار یا حواله ارزی دلار یک نوع روش انتقال پول به حساب های بانکی خارجی چه به نام شخص و چه به نام شرکت ها می‌باشد. به دلیل محدودیت های موجود پس از وقوع تحریم ها امکان انتقال حواله دلار بصورت مستقیم از ایران به کشورهای دیگر وجود ندارد و معمولا بصورت غیر مستقیم انجام می‌شود. 

حواله ارزی در لغت به معنای یک نوع درخواست برای انتقال پول بین بانک یا موسسه های مالی خارجی میباشد که با دستور پرداخت از طرف بانک مبدا صادر شده و با ذکر دلیل پرداخت بعد از بررسی به حساب بانکی شخص یا شرکت گیرنده در بانک مقصد واریز می‌شود. در طول چند سال اخیر به لیست تراکنش بانک های مختلف جهان اضافه شده و از طریق آن می توان به سادگی با هر فردی در هر جای دنیا، مبادلات ارزی انجام داد. برای انجام حواله‌دلار یا حواله ارزی دلار ایران اروپا در این مسیر کنار شماست.

برای ارسال حواله ارزی شما باید از جزئیات ارسال حواله اطلاع داشته باشید، مواردی که یک حواله ارزی را تشکیل میدهند تا شما بتوانید حواله خود را به هر یک از بانک های خارجی ارسال کنید، این موارد عبارتند از:نام بانک مقصد، آدرس بانک مقصد، حساب بانکی مقصد (IBAN) – کد سوئیفت حساب بانک مقصد (Swift) – روتینگ نامبر (Routting number) این کد برای حواله هایی که به مقصد آمریکا انجام می‌شوند مورد نیاز است و معمولا روی برگه چک، اینترنت بانک قابل مشاهده است. از موارد دیگر میشود به دلیل پرداخت یا Purpose of Payment اشاره کرد. در صورتی که قصد ارسال حواله یورو دارید به این لینک مراجعه کنید

USD مخفف دلار ایالات متحده است. این واحد پول رسمی ایالات متحده آمریکا است و به طور گسترده ای به عنوان ارز ذخیره جهانی شناخته شده و استفاده می شود. دلار آمریکا به سنت تقسیم می‌شود، سکه‌های موجود در عیارهای 1 سنت (پنی)، 5 سنت (نیکل)، 10 سنت (سکه)، 25 سنت (ربع)، و اسکناس‌های کاغذی در عیارهای 1، 5، 10، 20، 50 و 100 دلار.
دلار آمریکا در تجارت و امور مالی بین المللی جایگاه غالبی دارد و بسیاری از کشورها آن را به عنوان نوعی پرداخت برای کالاها و خدمات می پذیرند. همچنین معمولاً به عنوان ارز معیار برای قیمت کالاها، معاملات مالی و بازارهای ارز استفاده می شود.

ارزش دلار آمریکا نسبت به سایر ارزها بر اساس عوامل مختلفی مانند شرایط اقتصادی، نرخ بهره، نرخ تورم و رویدادهای ژئوپلیتیکی در نوسان است. نرخ تبدیل آن توسط بازار ارز تعیین می شود، جایی که ارزها خرید و فروش می شوند.

حواله دلار به بانک Wells Fargo ، حواله دلار آمریکا ، حواله دلار به آمریکا ، حواله دلار به بانک ولز فارگو از ایران

ارسال حواله ارزی و مشاوره درباره ارسال یا دریافت

ایران اروپا ، حواله دلار ، حواله یورو ، حواله ارزی ، حواله دلار آمریکا ، حواله یورو به اروپا

انواع حواله دلار

روش های ارسال انواع حواله دلار به خارج از کشور

برای ارسال حواله دلار به بانک ها و یا موسسات بانکی بین المللی انواع مختلفی وجود دارد که می‌توانید از طریق ایران اروپا با اتکا به این روش ها حواله ارزی خود را بدون مشکل ارسال کنید.

از انواع روش های حواله میتوان به حواله از طریق سوئیف بانکی یا TT ، حواله وسترن یونیون بصورت شخص و شرکتی و حواله‌دلار بصورت تحویل دستی اشاره کرد.

همچنین غیر از موارد ذکر شده، حواله های مانیگرام و شرکت های واسط که با توجه به کشور مقصد متفاوت و ارزان تر است نیز توسط ایران اروپا قابل انجام می‌باشد.

حواله دلار

ارسال حواله دلار بانکی شرکتی

ایران اروپا این امکان را برای شما فراهم میکند تا بتوانید به راحتی و در زمان بسیار کم به واسطه ی سرویس سوئیفت حواله دلار ازی خود را به بانک مورد نظر ارسال کنید.

حواله دلار

ارسال حواله دلار بانکی شخص

گاها گیرنده ی شما سرویس حواله ارزی شما یک فرد حقیقی است که در ایران اروپا این امکان را برای شما فراهم کرده است با استفاده از سرویس سوئیفت این حواله را نیز انجام دهید.

حواله دلار

ارسال حواله دلار شخص

اگر گیرنده شما، حال به هر دلیلی امکان دریافت از طریق بانک را نداشت امکان ارسال حواله برای ایشان از طریق سرویس های ارسال سریع پول در ایران اروپا میسر میباشد.

حواله دلار

ارسال حواله دلار اکسپرس

اگر گیرنده شما به هر دلیلی هیچ یک از امکان دریافت هیچکدام از موارد بالا را نداشت، ایران اروپا به شما کمک میکند تا از طریق سرویس حواله اکسپرس پول را به کشور مقصد ارسال کنید.

تعرفه/ کارمزد ارسال حواله دلار

ارسال حواله دلار به چه کشورهایی امکان پذیر است؟

ایران اروپا امکان ارسال حواله‌ی دلار به تمام کشورهای دنیا که این واحد پولی در آنجا وجود داشته باشد. و تمام حساب های یورویی شما در سرار دنیا را دارد

حواله دلار

حواله دلار به آمریکا

صرافی ایران اروپا امکان ارسال حواله به تمام بانک های آمریکایی را چه بصورت شخصی و چه بصورت شرکتی برای هموطنان عزیز فراهم کرده و همچنین میتوانید حوالجات خود را از این کشور نقد کرده و در ایران دریافت کنید.

حواله دلار

حواله دلار به اروپا

ارز رایج در کشورهای اتحادیه اروپا یورو است اما گاهی نیاز به پرداخت های دلاری نیز در این کشورها به وجود می آید. در صورتی که نیاز به ارسال دلار به کشورهای اتحادیه اروپا را دارید میتوانید از طریق ایران اروپا اینکار را انجام دهید.

حواله دلار

حواله دلار به چین و شرق آسیا

به واسطه ی مراودات ایران و شرق آسیا و بطور ویژه کشور چین، امکان ارسال حوالجات دلاری به این کشورها بصورت پرداخت های شخصی و شرکتی توسط صرافی ایران اروپا امکان پذیر است و حوالجات با کمترین کارمزد انجام میشود.

حواله دلار

حواله دلار به آفریقا

در سالهای اخیر ارسال حواله یا دریافت حواله از کشورهای آفریقای افزایش پیدا کرده است و اگر شما نیز در زمره ی این افراد هستید که قصد ارسال و یا دریافت حواله دلاری به آفریقا را دارید میتوانید این پروسه را از طریق صرافی ایران اروپا انجام دهید.

حواله دلار

حواله دلار به استرالیا

امکان ارسال حواله دلار استرالیا و حواله دلار به استرالیا توسط صرافی ایران اروپا در کمترین زمان و با نرخ کارمزد بسیار پایین میتوانید به تمام بانک های استرالیایی شرکت ها و اشخاص حقیقی حواله های ارزی خود ر ارسال کنید.

حواله دلار

حواله دلار به کانادا

صرافی ایران اروپا امکان ارسال و تحویل حواله های دلار به تمام بانک های کانادا جهت پرداخت های دانشجویی، پرداخت های کش و انتقال پول از ایران به بانک های این کشور را در کمترین زمان برای هموطنان عزیزمان انجام میدهیم.

دانستی های ارسال حواله‌ی دلار به خارج از کشور

قبل از ارسال حواله‌ی دلار لطفا این بخش را با دقت مطالعه کنید تا بهترین روش برای ارسال حواله را خود شما انتخاب کنید.

حواله دلار

کد سوئیفت Swift

سوئیفت یا Swift یک انجمن تعاونی غیرانتفاعی است که در ماه مهٔ ۱۹۷۳ میلادی توسط ۲۳۹ بانک از پانزده کشور اروپایی و آمریکای شمالی راه‌اندازی گردید و هدف از آن جایگزینی روش‌های ارتباطی غیر استاندارد کاغذی بود. برای ارسال حواله های ارزی بین بانکی نیاز است حتما کد سوئیفت مقصد ارائه شود. در حال حاضر کد سوئیفت یکی از پیش نیاز های ارسال حواله TT میباشد.

حواله دلار

شماره حساب بین المللی IBAN

آی بن یا به انگلیسی IBAN مخفف International Bank account Number شماره حساب بانکی بین المللی است که هدف از ایجاد آن ابتدا گسترش فعالیت در اروپا بود اما از سال 2007 کشورهای دیگری از سراسر جهان به تدریج عضو حوزه IBAN شدند. آی بن یک شماره است که حداکثر 34 کاراکتر دارد و در ابتدا نام کشور مقصد با دو حرف مشخص شده است.

حواله دلار

نحوه تامین ارز برای حواله ارزی شرکتی

تمام منابع ارزی خارجی برای انجام حوالهجات توسط ایران اروپا تامین شده و در زمان ارسال درخواست انتقال از طریق سوئیفت هیچ خطری مشتریان را جهت مسدود شدن حواله تهدید نمیکند.

حواله دلار

نحوه تامین ارز برای حواله ارزی شخص حقیقی

همانطور که در نحوه ی تامین ارز برای شرکت اشاره کردیم در ارسال حواله از طریق روش TT برای فرد حقیقی نیز هیچ خطری مشتریان را جهت مسدود شدن حواله تهدید نمیکند.

حواله دلار

گستردگی شبکه بانکی

امکان ارسال حواله از طرف ایران اروپا به تمام کشورهایی که امکان دریافت وجوه دلاری داشته باشند و دلار در آن کشور یک واحد پولی رسمی شناخته شود وجود دارد و به تمام بانک ها با ایران شرایط امکان ارسال حواله وجود دارد.

حواله دلار

دریافت حواله

امکان دریافت حواله از تمام حساب های دلاری که کشورهای سراسر دنیا باشد وجود دارد، اما با توجه به درخواست های بیشمار هموطنان قبل از انجام حواله از مبدا اطلاعات بانک و حساب مورد نظر توسط ما بررسی میشود.

آماده ارسال حواله خود هستید؟

روش های ارتباط با کارشناسان بخش حواله و پشتیبانی

برای تماس با کارشناسان مجموعه ایران اروپا لطفا از طریق یکی از روش های ارتباطی موجود در سایت یا ارتباط از طریق تلگرام اقدام بفرمایید.

سوالات متداول ارسال حواله دلار

در این بخش میتوانید سوالات پر تکرار مشتریان ایران حواله را در ارتباط با ارسال حواله‌ی دلار مطالعه کنید.

1. ارسال حواله دلار از مقصد چقدر زمان بر است؟

بطور کلی ارسال حواله دلار از طریق روش TT یا همان حواله سوئیفت تقریبا 1 روز کاری زمان بر است و سپس شما رسید ارسال را از ایران حواله دریافت خواهید کرد.

2. حواله چه زمان به حساب مقصد واریز خواهد شد؟

واریز حواله ارسال شده از طرف ایران اروپاطبق قوانین بانکداری بین المللی و سوئیفت 3-4 روز کاری زمان بر است، به ندرت پیش آمده که این مدت زمان به 7 روز نیز افزایش پیدا کرده است.

3. کارمزد حواله سوئیفت چقدر است؟

کارمزد حواله سوئیفت بطور کلی برای حواله شرکتی بین 2-3 درصد کل مبلغ ارسالی و برای حواله شخصی 3-5 درصد به همراه یک مبلغ کارمزد ثابت بانکی متغیر است.

4. مالیات شامل کارمزد حواله میشود؟

خیر هیچگونه مالیاتی در هنگام ارسال شامل فرستنده نخواهد شد.

5- تفاوت حواله شخصی و شرکتی در چیست؟

در هنگام ارسال حواله ی شخصی و شرکتی اطلاعاتی که در ابتدای کار به ایران اروپا ارسال میکنید بسیار حائز اهمیت است به همین دلیل مدارک مورد نیاز برای ارسال حواله در حواله متنوع است.

6- تفاوت حواله سوئیفت و وسترن یونیون در چیست؟

حواله سوئیفت یک نوع حواله ارزی بین بانکی است که مدت زمان آن زیاد و کارمزد کمتری دارد. اما حواله ی وسترن یونیون یک نوع حواله شخص به شخص است که بعد از در دست داشتن رسید گیرنده میتواند به سرعت پول خود را از تمام شعب وسترن یونیون در کشور مقصد دریافت کند.

7. آیا می توانید سریعتر کار کنید؟

امکان ارسال حواله های ارزی از طریق حواله سوئیفت خیر اما اگر قصد ارسال سریعتر دارید میتوانید حواله وسترن یونیون را انتخاب کنید.

8. آیا ارسال حواله بانکی از بانک های ایرانی امکان پذیر است؟

خیر – امکان ارسال حواله ارزی از ایران به دلیل تحریم ها وجود ندارد.

9. برای ارسال حواله ارزی چطور وجه را بصورت ریالی یا ارزی باید پرداخت کنیم؟

برای ارسال حواله ارزی شما باید حواله را بصورت ریالی با مجموعه ایران حواله تسویه کنید. تامین ارز در خارج از ایران به عهده ما میباشد.

10. امکان شارژ مسترکارت یا ویزا کارت توسط ایران حواله وجود دارد؟

بله در صورتی که کارت شما دارای حساب بین المللی باشد امکان شارژ حساب کارت شما وجود دارد.

11.به کدام بانک ها میشود حواله ارسال کرد؟

به تمامی بانک هایی که شماره حساب بین المللی IBAN و کد سوئیفت داشته باشند امکان ارسال حواله وجود دارد.

12. از کجا شروع کنیم؟

برای ارسال حواله ارزی خود ابتدا از طریق تلگرام یا روش های ارتباطی در چت آنلاین با همکاران ما در ارتباط باشید.

صرافی آنلاین ایران اروپا با بیش از 18 سال سابقه (1384) درخشان در عرصه ارسال حواله ارزی به سراسر دنیا، آماده ارائه سرویس های خود به هموطنان عزیز می باشد.

قیمت های بروز حواله ارزی 1403

جهت مشاهده نرخ حواله بروز به تلگرام ما بپیوندید عضویت در کانال تلگرام

2024© تمامی حقوق متعلق به ایران اروپا و محفوظ است. IRX

ارسال حواله و مشاوره

+1 601 691 4188

تماس در تلگرام تماس در واتس اپ