حواله یورو

صرافی آنلاین ایران اروپا، بصورت تخصصی آماده ارائه خدمات ارسال حواله یورو به کشورهای اروپایی از مبدا اروپا و همینطور کشورهایی که این ارز را بصورت ارز بانکی قابل ارائه در سراسر دنیا برای شهروندان خود فراهم کرده است میباشد. در این زمینه ما میتوانیم در ارائه خدمات، ارسال حواله یورو به حساب شخصی، یورو به حساب شرکتی ، حواله SEPA و سوئیفت ، حواله یورو دانشجویی و … شما را در این مسیر یاری کنیم.

قیمت حواله یورو

در حال حاضر قیمت حواله یورو

(63,210 تومان) است

حواله یورو (قیمت حواله یورو، نرخ حواله یورو)

حواله یورو ، حواله ارزی یورو ، حواله ی ارزی یورو ، ارسال حواله سوئیفت یورو

حواله یورو یا حواله ارزی یورو یک نوع روش انتقال پول به حساب های بانکی خارجی چه به نام شخص و چه به نام شرکت ها می‌باشد. به دلیل محدودیت های موجود پس از وقوع تحریم ها امکان انتقال حواله یورو بصورت مستقیم از ایران به کشورهای دیگر وجود ندارد و معمولا بصورت غیر مستقیم انجام می‌شود. 

حواله ارزی در لغت به معنای یک نوع درخواست برای انتقال پول بین بانک یا موسسه های مالی خارجی میباشد که با دستور پرداخت از طرف بانک مبدا صادر شده و با ذکر دلیل پرداخت بعد از بررسی به حساب بانکی شخص یا شرکت گیرنده در بانک مقصد واریز می‌شود. در طول چند سال اخیر به لیست تراکنش بانک های مختلف جهان اضافه شده و از طریق آن می توان به سادگی با هر فردی در هر جای دنیا، مبادلات ارزی انجام داد. برای انجام حواله یورو یا حواله ارزی یورو ایران اروپا در این مسیر کنار شماست.

برای ارسال حواله ارزی شما باید از جزئیات ارسال حواله اطلاع داشته باشید، مواردی که یک حواله ارزی را تشکیل میدهند تا شما بتوانید حواله خود را به هر یک از بانک های خارجی ارسال کنید، این موارد عبارتند از:نام بانک مقصد، آدرس بانک مقصد، حساب بانکی مقصد (IBAN) – کد سوئیفت حساب بانک مقصد (Swift) – روتینگ نامبر (Routting number) این کد برای حواله هایی که به مقصد آمریکا انجام می‌شوند مورد نیاز است و معمولا روی برگه چک، اینترنت بانک قابل مشاهده است. از موارد دیگر میشود به دلیل پرداخت یا Purpose of Payment اشاره کرد.

EUR مخفف یورو است. این واحد پول رسمی منطقه یورو است که از 19 کشور از 27 کشور عضو اتحادیه اروپا تشکیل شده است. یورو توسط چندین کشور اروپایی و منطقه خارج از منطقه یورو نیز استفاده می شود. این ارز پس از دلار آمریکا (USD) دومین ارز پرمعامله در جهان است.
یورو به سنت تقسیم می‌شود و سکه‌ها در عیارهای 1، 2، 5، 10، 20 و 50 سنت و همچنین سکه‌های 1 و 2 یورویی موجود است. اسکناس های کاغذی در اسکناس های 5، 10، 20، 50، 100، 200 و 500 یورویی موجود است.

یورو در سال 1999 به عنوان ارز الکترونیکی برای معاملات بانکی و مالی معرفی شد. در سال 2002، زمانی که سکه ها و اسکناس های یورو معرفی شدند، این پول نقد فیزیکی شد. یورو توسط بانک مرکزی اروپا (ECB) مدیریت می شود که سیاست های پولی را تعیین می کند و گردش آن را تنظیم می کند.
یورو نقش مهمی در تجارت بین المللی، سرمایه گذاری و بازارهای مالی ایفا می کند. نرخ مبادله آن نسبت به سایر ارزها توسط نیروهای بازار، از جمله پویایی عرضه و تقاضا، شاخص های اقتصادی و تمایل سرمایه گذاران تعیین می شود.

ارسال حواله ارزی و مشاوره درباره ارسال یا دریافت

ایران اروپا ، حواله دلار ، حواله یورو ، حواله ارزی ، حواله دلار آمریکا ، حواله یورو به اروپا

انواع حواله یورو

روش های ارسال انواع حواله یورو به خارج از کشور

برای ارسال حواله یورو به بانک ها و یا موسسات بانکی بین المللی انواع مختلفی وجود دارد که می‌توانید از طریق ایران اروپا با اتکا به این روش ها حواله ارزی خود را بدون مشکل ارسال کنید.

از انواع روش های حواله‌یورو میتوان به حواله دلار از طریق سوئیف بانکی یا TT ، حواله وسترن یونیون بصورت شخص و شرکتی و حواله یوروی بصورت تحویل دستی اشاره کرد.

همچنین غیر از موارد ذکر شده، حواله های مانیگرام و شرکت های واسط که با توجه به کشور مقصد متفاوت و ارزان تر است نیز توسط ایران اروپا قابل انجام می‌باشد.

حواله یورو

ارسال حواله یورو بانکی شرکتی

ایران اروپا این امکان را برای شما فراهم میکند تا بتوانید به راحتی و در زمان بسیار کم به واسطه ی سرویس سوئیفت حواله یورو ارزی خود را به بانک مورد نظر ارسال کنید.

حواله یورو

ارسال حواله یورو بانکی شخص

گاها گیرنده ی شما سرویس حواله ارزی شما یک فرد حقیقی است که در ایران اروپا این امکان را برای شما فراهم کرده است با استفاده از سرویس سوئیفت این حواله را نیز انجام دهید.

حواله یورو

ارسال حواله یورو شخص

اگر گیرنده شما، حال به هر دلیلی امکان دریافت از طریق بانک را نداشت امکان ارسال حواله یورو برای ایشان از طریق سرویس های ارسال سریع پول در ایران اروپا میسر میباشد.

حواله یورو

ارسال حواله یورو اکسپرس

اگر گیرنده شما به هر دلیلی هیچ یک از امکان دریافت هیچکدام از موارد بالا را نداشت، ایران اروپا به شما کمک میکند تا از طریق سرویس حواله اکسپرس پول را به کشور مقصد ارسال کنید.

تعرفه/ کارمزد ارسال حواله یورو

ارسال حواله یورو به چه کشورهای اروپایی امکان پذیر است؟

ایران اروپا امکان ارسال حواله به تمام کشورهای اروپایی و تمام حساب های یورویی شما در سرار دنیا را دارد

حواله یورو

ارسال یورو به آلمان

امکان ارسال حواله یورو به آلمان توسط صرافی ایران اروپا وجود دارد آلمان یکی از کشورهایی ثروتمند حوزه اتحادیه اروپا میباشد که به دلیل صنایع بسیار بزرگ و قرار گرفتن در بین کشورهای صنعتی امکان تجارت بسیاری با شرکت های تجاری در این کشور وجود دارد همچنین یکی ایرانیان بسیاری در این کشور زندگی و یا در حال تحصیل هستند.

حواله یورو

ارسال یورو به اسپانیا

امکان ارسال حواله یورو به حساب های شخصی و شرکتی در اسپانیا به تمام بانک های فعال در این کشور بصورت نامحدود توسط صرافی ایران اروپا وجود دارد. اگر نیاز دارید در اسپانیا حواله خود را بصورت دستی دریافت کنید نیز میتوانید این امر را توسط ما انجام دهید. ارسال و دریافت حواله ارزی به اسپانیا در یک روز کاری توسط صرافی ایران اروپا انجام میشود.

حواله یورو

ارسال یورو به فرانسه

فرانسه یکی از کشورهای بسیار قدرتمند اروپا و یکی از جذاب ترین مقاصد توریستی در تمام دنیا به شمار میرود فرانسه همچنین به دلیل دانشگاه های بسیار معتبر همه ساله پذیرای دانشجو های بسیار است. اگر نیاز به ارسال حواله به این کشور از جمله مواردی مثل پرداخت های دانشجویی و شرکتی و ... را دارید میتوانید توسط صرافی ایران اروپا میتوانید انجام دهید.

حواله یورو

ارسال یورو به ایتالیا

ایتالیا کشور چکمه ای جنوب اروپا و یکی از زیباترین کشورهای اروپایی است، بانک های ایتالیایی از زمره بانک های مشهور دنیا میباشند، صنایع بسیاری در ایتالیا فعال هستند که از جمله آنان میتوان به مورادی مانند خودروسازی و ... اشاره کرد. اگر نیاز به ارسال حواله به ایتالیا دارید میتوانید از طریق صرافی ایران اروپا به تمام بانک های ایتالیایی پول ارسال کنید.

حواله یورو

ارسال یورو به هلند

هلند کشوری بسیار زیبا معروف به سرزمین لاله های نارنجی و یکی از توریستی ترین و صنعتی ترین کشورهای اروپایی است، این کشور در شمال قاره اروپا قرار گرفته است، ایرانیان بسیاری در این کشور که چه به واسطه زندگی و کار و یا به تحصیل مشغول زندگی هستند، اگر نیاز به پرداخت هرگونه حواله ارزی به این کشور دارید صرافی ایران اروپا در این مسیر همراه شماست.

حواله یورو

ارسال یورو به سوئد

صرافی ایران اروپا امکان ارسال و تحویل حواله های یورو به تمام بانک های سوئدی جهت پرداخت های دانشجویی، پرداخت های کش و انتقال پول از ایران به بانک های این کشور را در کمترین زمان برای هموطنان عزیزمان با کارمزد بسیار عالی انجام میدهد چنانچه نیاز به انجام حواله (دریافت و ارسال حواله) به مقصد این کشور دارید روی ما حساب کنید.

حواله یورو

ارسال یورو به پرتغال

پرتغال یکی از کشورهای اروپایی با آب و هوای بسیار معتدل و تقریبا گرم سیری که در سالهای اخیر مهاجرت بسیاری از هموطنان عزیزمان به این کشور رونق گرفته است ، اگر نیاز به ارسال حواله به کشور پرتغال جهت پرداخت هرگونه پرداختی را داشته باشید در این مسیر صرافی ایران اروپا همراه شما خواهد بود و این امر را در کمترین زمان ممکن برای شما انجام میدهد.

حواله یورو

ارسال یورو به اتحادیه اروپا

ایران اروپا این امکان را دارد که به تمام کشورهای اتحادیه اروپا یا هر نقطه ای از دنیا که حساب دلاری دارد ارسال حوالجات شما را انجام دهد. ما در ایران اروپا به تمام کشورهایی اتحادیه اروپا بدون هیچ مشکلی در کمترین زمان و از بانک های حواله شما را با نرخ کم انجام خواهیم داد. چنانچه نام کشور مورد نظر شما در بین لیست ما نیست از طریق پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

حواله یورو

ارسال یورو به سوئیس

سوئیس یکی از همسایه های شرقی آلمان و یکی از زیباترین کشورهای اروپای مرکزی است که به واسطه سیستم بانکداری جهانی خود بسیار مشهور است، این کشور یکی از زیباترین کشورهای دنیا و میزبان بسیاری از مذاکرات صلح در جهان بوده است. در صورتی که قصد ارسال پول به این کشور را داشته باشید این امکان برای شما از طریق صرافی ایران اروپا فراهم شده است.

دانستی های ارسال حواله یورو به خارج از کشور

قبل از ارسال حواله یورو لطفا این بخش را با دقت مطالعه کنید تا بهترین روش برای ارسال حواله را خود شما انتخاب کنید.

حواله یورو

کد سوئیفت Swift

سوئیفت یا Swift یک انجمن تعاونی غیرانتفاعی است که در ماه مهٔ ۱۹۷۳ میلادی توسط ۲۳۹ بانک از پانزده کشور اروپایی و آمریکای شمالی راه‌اندازی گردید و هدف از آن جایگزینی روش‌های ارتباطی غیر استاندارد کاغذی بود. برای ارسال حواله های ارزی بین بانکی نیاز است حتما کد سوئیفت مقصد ارائه شود. در حال حاضر کد سوئیفت یکی از پیش نیاز های ارسال حواله TT میباشد.

حواله یورو

شماره حساب بین المللی IBAN

آی بن یا به انگلیسی IBAN مخفف International Bank account Number شماره حساب بانکی بین المللی است که هدف از ایجاد آن ابتدا گسترش فعالیت در اروپا بود اما از سال 2007 کشورهای دیگری از سراسر جهان به تدریج عضو حوزه IBAN شدند. آی بن یک شماره است که حداکثر 34 کاراکتر دارد و در ابتدا نام کشور مقصد با دو حرف مشخص شده است.

حواله یورو

نحوه تامین ارز برای حواله ارزی شرکتی

تمام منابع ارزی خارجی برای انجام حوالهجات توسط ایران اروپا تامین شده و در زمان ارسال درخواست انتقال از طریق سوئیفت هیچ خطری مشتریان را جهت مسدود شدن حواله تهدید نمیکند.

حواله یورو

نحوه تامین ارز برای حواله ارزی شخص حقیقی

همانطور که در نحوه ی تامین ارز برای شرکت اشاره کردیم در ارسال حواله از طریق روش TT برای فرد حقیقی نیز هیچ خطری مشتریان را جهت مسدود شدن حواله تهدید نمیکند.

حواله یورو

گستردگی شبکه بانکی

امکان ارسال حواله یورو از طرف ایران اروپا به تمام کشورهایی که امکان دریافت وجوه یورویی داشته باشند و یورو در آن کشور یک واحد پولی رسمی شناخته شود وجود دارد و به تمام بانک ها با ایران شرایط امکان ارسال حواله وجود دارد.

حواله یورو

دریافت حواله

امکان دریافت حواله از تمام حساب های دلاری که کشورهای سراسر دنیا باشد وجود دارد، اما با توجه به درخواست های بیشمار هموطنان قبل از انجام حواله از مبدا اطلاعات بانک و حساب مورد نظر را با صورتحساب بانکی برای ما ارسال بفرمایید.

آماده ارسال حواله خود هستید؟

روش های ارتباط با کارشناسان بخش حواله و پشتیبانی

برای تماس با کارشناسان مجموعه ایران اروپا لطفا از طریق یکی از روش های ارتباطی موجود در سایت یا ارتباط از طریق تلگرام اقدام بفرمایید.

سوالات متداول ارسال حواله یورو

در این بخش میتوانید سوالات پر تکرار مشتریان ایران اروپا را در ارتباط با ارسال حواله یورو مطالعه کنید.

1. ارسال حواله یورو از مقصد چقدر زمان بر است؟

بطور کلی ارسال حواله یورو از طریق روش TT یا همان حواله سوئیفت تقریبا 1 روز کاری زمان بر است و سپس شما رسید ارسال را از ایران اروپا دریافت خواهید کرد.

2. حواله چه زمان به حساب مقصد واریز خواهد شد؟

واریز حواله ارسال شده از طرف ایران اروپا طبق قوانین بانکداری بین المللی و سوئیفت 3-4 روز کاری زمان بر است، به ندرت پیش آمده که این مدت زمان به 7 روز نیز افزایش پیدا کرده است.

3. کارمزد حواله سوئیفت چقدر است؟

کارمزد حواله سوئیفت بطور کلی برای حواله شرکتی بین 2-3 درصد کل مبلغ ارسالی و برای حواله شخصی 3-5 درصد به همراه یک مبلغ کارمزد ثابت بانکی متغیر است.

4. مالیات شامل کارمزد حواله میشود؟

خیر هیچگونه مالیاتی در هنگام ارسال شامل فرستنده نخواهد شد.

5- تفاوت حواله شخصی و شرکتی در چیست؟

در هنگام ارسال حواله ی شخصی و شرکتی اطلاعاتی که در ابتدای کار به ایران حواله ارسال میکنید بسیار حائز اهمیت است به همین دلیل مدارک مورد نیاز برای ارسال حواله در حواله متنوع است.

6- تفاوت حواله سوئیفت و وسترن یونیون در چیست؟

حواله سوئیفت یک نوع حواله ارزی بین بانکی است که مدت زمان آن زیاد و کارمزد کمتری دارد. اما حواله ی وسترن یونیون یک نوع حواله شخص به شخص است که بعد از در دست داشتن رسید گیرنده میتواند به سرعت پول خود را از تمام شعب وسترن یونیون در کشور مقصد دریافت کند.

7. آیا می توانید سریعتر کار کنید؟

امکان ارسال حواله های ارزی از طریق حواله سوئیفت خیر اما اگر قصد ارسال سریعتر دارید میتوانید حواله وسترن یونیون را انتخاب کنید.

8. آیا ارسال حواله بانکی از بانک های ایرانی امکان پذیر است؟

خیر – امکان ارسال حواله ارزی از ایران به دلیل تحریم ها وجود ندارد.

9. برای ارسال حواله ارزی چطور وجه را بصورت ریالی یا ارزی باید پرداخت کنیم؟

برای ارسال حواله ارزی شما باید حواله را بصورت ریالی با مجموعه ایران اروپا تسویه کنید. تامین ارز در خارج از ایران به عهده ما میباشد.

10. امکان شارژ مسترکارت یا ویزا کارت توسط ایران حواله وجود دارد؟

بله در صورتی که کارت شما دارای حساب بین المللی باشد امکان شارژ حساب کارت شما وجود دارد.

11.به کدام بانک ها میشود حواله ارسال کرد؟

به تمامی بانک هایی که شماره حساب بین المللی IBAN و کد سوئیفت داشته باشند امکان ارسال حواله وجود دارد.

12. از کجا شروع کنیم؟

برای ارسال حواله ارزی خود ابتدا از طریق تلگرام یا روش های ارتباطی در چت آنلاین با همکاران ما در ارتباط باشید.

صرافی آنلاین ایران اروپا با بیش از 18 سال سابقه (1384) درخشان در عرصه ارسال حواله ارزی به سراسر دنیا، آماده ارائه سرویس های خود به هموطنان عزیز می باشد.

قیمت های بروز حواله ارزی 1403

جهت مشاهده نرخ حواله بروز به تلگرام ما بپیوندید عضویت در کانال تلگرام

2024© تمامی حقوق متعلق به ایران اروپا و محفوظ است. IRX

ارسال حواله و مشاوره

+1 601 691 4188

تماس در تلگرام تماس در واتس اپ